SLEVY AŽ 45% NA LÉTO 2021 + 6 % SLEVA NAVÍC PŘI PLNÉ ÚHRADĚ DO 31. 12.

Lambi na ostrově Kos

Zjistěte vše o tomto populárním letovisku

2 zájezdů

3 důvody, proč si Lambi zamilujete:

Lambi je předměstím hlavního města Kos, takže plážové lehátko kdykoliv vyměníte za toulky uličkami plnými historických památek.

Dlouhou písčito-oblázkovou pláž lemují z jedné strany restaurace a plážové bary, z druhé strany zase azurové vody Egejského moře.

Pláže v Lambi i sousedním Kosu vám otevírají nekonečné možnosti vodních sportů. Na souši si zase skvěle zajezdíte na kole.

Poznejte Lambi

Klidné předměstí hlavního města Kos na severní straně ostrova dostalo název Lambi a jeho stejnojmenná písčito-oblázková pláž vám nabídne špičkový plážový servis. Půjčí vám tu lehátko i slunečník a v restauracích a snackbarech si kdykoliv dáte něco dobrého na zub. Vyberete si tu z široké nabídky vodních sportů a za dalšími zážitky kdykoliv vyrazíte do hlavního města Kos. Historie města Kos sahá až do 4. století před naším letopočtem a jeho nejnavštěvovanější památkou je Hrad rytířů Řádu sv. Jana s pozůstatky z doby antické. Najdete tu i starověkou Agoru, tržiště ze 3. – 4. století př. n. l., a samozřejmě spoustu taveren, kaváren, restaurací, nočních klubů a diskoték.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

ATLANTIS

27.května 4 dny All inclusive
-14%
14 267 / os.

APOLLON

27.května 4 dny All inclusive
-14%
15 471 / os.
MAPA2: https://www.viamare.cz/google/map/data-provider
Zobrazit mapu