Recenze - PERNERA BEACH

Zobrazit ubytování
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Super dovolená

Super dovolená pro lidi, kteří si chtějí odpočinout, nechtějí se o nic starat a potřebují pozvolný vstup do moře. Na Kypru jsme byli 5x. V tomto hotelu jsme byli už po třetí a doufám, že ne naposledy. A říjen je ideální.

Poloha

Do moře je možno vstupovat z mola, které je vhodné pro zdatnější jedince nebo přes písečnou pláž a zátoku. Na pláži se za lehátka platí. Zdarma lehátka jsou v okolí bazénu a v zahradě odkud je to k moři jen pár kroků. Na procházky je možné jít do centra Protarasu cestou podél moře. Jinak okolí nic moc - jen hotely a rekreanti. Bezprostřední okolí hotelu je ale pěkné a udržované.

Ubytování

Pokoje jsou sice menší, ale stejně jsme na pokoj chodili jen spát. Hlavně jsou čisté. Na balkoně jsem věšáky, takže není třeba na mokré plavky natahovat provázek. V koupelně je buď vana nebo sprcha. Všechen personál se usmívá a každý je připraven vám pomoci. Nic není problém.

Stravování

Stravovali jsme se all inclusive pouze v hotelu. Snídaně super a hodně bohaté. Každý si vybere. Formou bufetu jsou obědy a večeře. Může se zdát, že jsou stále stejné nebo se mění jen málo. Ale tomu se dá zamezit tím, že si vezmete vždy jen jeden druh jídla a ne od všeho trochu. Dá se také vybrat. Trochu zralejší ovoce by mohlo být. Byli jsme v obou hotelových restauracích a to je příjemné zpestření. Přes den fungoval snack a dlouho do noci i bar. Bez problémů bylo i pití.

Další služby

S delegátkou jsme se setkali při příletu a odjezdu na letiště a na informační schůzce. Byla moc milá, ale my jsme nic nepotřebovali. V hotelu je všude velmi čisto. Na pokojích se uklízí každý den. Ručníky vymění kdykoli. Je možné vyzvednout zdarma plážovou osušku. WIFI funguje po celém hotelu zdarma.

Helena B.
27.10.2019