Recenze - VERONIKA

Zobrazit ubytování
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Podzimní dovolená.

Byli jsme v hotelu Veronika již v roce 2016. Hotel je na výborném místě autobusová zastávka je před hotelem. Pokud si koupíte týdenní jízdenku za 20 euro objedete všechny památky v okruhu asi 30km. Tato jízdenka platí i na přestupy. Jízdenku koupíte v přístavu kde je konečná.Od hotelu 611 Harbor. Pokud požádáte dostanete i knížku s jízdními řády je zdarma. Jízdenky jedna jízda 1,5euro celodenní 5euro.

Poloha

Okolí hotelu krásné. Všude rostou pomeranče. mandarinky ,citrony. a banány.V době našeho pobytu ještě nebyly zralé.K moři je to kousek nebo můžete jet autobusem. Pláže jsou pískové . Při našem pobytu v září byly velké vlny a foukal vítr. Jinak velké teplo u moře pouze pod slunečníkem. Voda teplá a čistá. Spousta vodních atrakcí.

Ubytování

Letos jsme měli velký pokoj s rohovou vanou s výhledem do zahrady.Byli jsme překvapeni dárkem od manažera hotelu k manželovým 70narozeninám.Uklid byl každý den a ručníky měnili jak jsme potřebovali.Vše v naprostém pořádku.

Stravování

Měli jsme polopenzi ,abychom mohli chodit po památkách. Snídaně každý den stejná .l.Nejlepší byly sýry . Večeře se každy den měnila.Saláty několik druhu masa , ryba , moučníky a ovoce.. Proti roku2016 se personál v jídelně zlepšil. Zaměstnaci jsou velmi ochotni a rychli.Klientela hotelu je anglická polská a ruská. Na recepci velmi příjemní zaměstnanci.Snaží se s vámi domluvit i když žádny jazyk neumíte pořadně.U nás to vyhrála polština.

Další služby

Paní delegátka příjemná . Výlet do Famagusty nádherný.Nevýhoda ,že tento výlet není v českém jazyce.Bylo to rusky ,průvodkyně mluvila pomalu tak něco jsme porozuměli.

Věra
04.10.2018