Amouso - Letovisko

Amouso je velmi zajímavou, stále ještě původní a turismem málo zasaženou oblastí na jihovýchodním pobřeží ostrova Lefkada v sevření dvou mysů, Kastri a Lipso, hned za nádhernou pláží Agiofilli. Budete-li sjíždět od hlavní silnice dolů k zálivu Kastri, budete míjet políčka a zahrady místních domorodců a zdravit Vás budou oslíci a pasoucí se krávy. Oblast je opravdu malebná a budete mít pocit, že čas se zde zastavil. Přímo v zálivu Kastri je nádherná oblázkovo-písečná pláž Amouso, kterou velmi rádi navštěvují Řekové, a nedaleko další malá roztomilá pláž, odkud už uvidíte luxusní vilky Amarandos. Kamenné plotny a rozeklaná skaliska přímo vybízí ke šnorchlování a poznávání podmořského světa. V blízkosti pláže Amouso jsou dvě taverny, které především o víkendu a o prázdninách jsou oblíbeným cílem místních. Nejbližší vesnice Marantochori je vzdálena asi 5 km a patří k typickým řeckým vesnicím Lefkady. Je zde obchod a taverna.

Transfer

Transfer taxíkem z letiště Aktio Preveza (cca 60 km) potrvá asi 1 hodinu (v závislosti na provozu).

To nejdůležitější o Amousu

Taverny závislé na sezóně, pláž Amouso s možností pronájmu lehátek a slunečníků, výlety a pronájmy aut přes zástupce Viamare.

Zástupce Viamare do místa dojíždí jen na základě telefonické výzvy.
Zástupce Viamare a partnerská cestovní kancelář sídlí ve Vassiliki (cca 10 km), kde je lékárna, poliklinika, obchody, taverny, bary, bankomat, vodní sporty včetně vodního lyžování a potápění, půjčovna motorových vozidel.

V Amousu Viamare doporučuje

AMARANDOS - Amouso
First Minute
Doporučujeme
Dítě pobyt zdarma
BazénKlimatizaceVýhled na moře Parkování u letiště zdarma

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour