Leptokaria na Olympské riviéře

Zjistěte více o řeckém letovisku

3 důvody, proč si Leptokarii zamilujete

Krásná a široká písečná pláž s občasnými oblázky vyniká svými službami a za čistotu i servis ji Evropská unie pravidelně oceňuje Modrou vlajkou.

Promenáda je posetá obchůdky, minimarkety, supermarkety, tavernami, kavárnami i bary a živo je tu téměř v jakoukoliv denní i noční dobu.

Na pláži si vyberete z nepřeberné nabídky vodních sportů. Na souši si skvěle zajezdíte na kole nebo se vydáte pěšky třeba až na vrchol bájné hory Olymp.

Vše o Leptokarii

Přímo na úpatí bájné hory Olymp se u břehů Egejského moře rozpíná původně malé, dnes už dost okázalé a známé letovisko Leptokaria s krásnou pláží. Dlouhá písečná pláž s občasnými oblázky si za čistotu a dokonalý servis už několikrát v řadě vysloužila prestižní Modrou vlajku EU. Většinu dne prolenošíte bez výčitek na pláži. Až zatoužíte po troše pohybu, vyberete si z nepřeberné nabídky vodních aktivit. Po dni plném sluníčka najdete kousek chladivého stínu v barech, kavárnách i tavernách, jimiž je posetá místní promenáda. A kdyby vám městečko Leptokaria bylo těsné, vydejte se na průzkum nedalekých letovisek Nei Pori a Platamonas nebo si to namiřte rovnou do Soluně – druhého největšího města Řecka.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

Fotogalerie