Vážení klienti, všechny naše pobočky zůstavají uzavřeny do 15. 6. 2020. K dispozici jsme v pracovní dny na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]
 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Poloha

hotel se 165 pokoji se nachází na pěší zóně Hévízu, nedaleko světoznámého termálního jezera.

Vybavení a služby

recepce, restaurace, kavárna, bar, výtah, internetový koutek, WI-FI ZDARMA, konferenční místnost, dětský koutek, půjčovna kol, garáž za poplatek 8 EUR/ den.

Ubytování

klimatizované 2lůžkové pokoje (28-34 m2) se sprchou a WC, fénem, županem, SAT TV, WI-FI ZDARMA, minibarem, posezením, jídelním stolem, většina s balkonem. Možnost přistýlky pro dítě do 12 let.

Sport a zábava

termální jezero Hévíz je vzdáleno cca 300 m, wellness centrum: vnitřní wellness bazén s masážními tryskami, jacuzzi, finská sauna, bio aroma sauna, parní kabina, zážitkové sprchy. Za poplatek: masáže a beauty centrum.

Stravování

polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Doplňující informace

místní poplatek cca 1,8 EUR/os. nad 18 let/den, platí se při nástupu na recepci. Domácí mazlíčci za poplatek 13 EUR/ noc. Parkování: garáž za poplatek 8 EUR/ den - nelze rezervovat předem, případně na okolních ulicích/ parkovištích (nezajišťuje hotel).

Slevy pro děti

dítě do 6 let na přistýlce - ZDARMA, dítě od 6 do 12 let na přistýlce - cena bude zobrazena při kalkulaci pobytu na www.ckvt.cz.

Poznámka

místní poplatek cca 1,8 EUR/os. nad 18 let/den, platí se při nástupu na recepci.

Cena zahrnuje

RELAXACE: ubytování a polopenzi na vybraný počet nocí. WELLNESS BALÍČEK: 3x ubytování, 3x polopenzi, 1x masáž hlavy a krku pro ženy (20 min.), 1x masáž zad pro muže (20 min.), 1x vstupenka do termálního jezera Hévíz. RELAXAČNÍ BALÍČEK: 4x ubytování, 4x polopenzi, 1x aroma masáž (30 min.), 1x masáž nohou (20 min.). LETNÍ PRÁZDNINY: 7x ubytování, 7x polopenzi. VŽDY: volný vstup do hotelového wellness centra a fitness.

Volitelné doplatky

MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Typové pokoje

Základní informace
  •  Bazén
  •  Wi-Fi
Služby ubytování
Vybavení a služby:
  • Bazén
  • Fitness
  • Wellness centrum
  • Wi-Fi
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie