Vážení klienti, všechny naše pobočky zůstavají uzavřeny do 15. 6. 2020. K dispozici jsme v pracovní dny na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Marmari na ostrově Kos

Zjistěte vše o tomto populárním letovisku

1 zájezdů

3 důvody, proč si Marmari zamilujete:

Bezchybné počasí, průzračně čisté moře a běloučký písek na pláži jsou zárukou toho, že si tu dokonale dobijete baterky.

Vládne tu všudypřítomná pohoda a poklidnou atmosféru nenarušují ani obchody, hlučné bary nebo hotelové komplexy na pobřeží.

Do hlavního města Kos vás několikrát denně sveze autobus. Najdete tam nejvzácnější památky, spoustu obchůdků i noční kluby.

Poznejte Marmari

Na severozápadním pobřeží ostrova Kos se rozprostírá dlouhá pláž s bílým pískem, dunami a tamaryšky. Právě ta je rozpoznávacím znamením letoviska Marmari. V malé přímořské vesničce vládne všudypřítomná pohoda, kterou nenarušují ani hotelové komplexy, ani hlučné bary na pobřeží. Sem se jezdí relaxovat a dobíjet baterky ze slunce, moře a vyhřátého písku na pláži. Nákupní možnosti jsou omezené, ale pořídíte tu vše, co bude potřeba. Noční život tu znamená večerní posezení u sklenky vína, ale za bujarými večírky můžete vyrazit do hlavního města Kos. Kromě diskoték tam objevíte i obchody a spoustu historických památek.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

CARAVIA BEACH

10.července 9 dní All inclusive
31 990 / os.