ESPERIDES RESORT   hotel - recenze

Recenze

8,9
9 hodnocení
8,9 Ubytování
8,9 Služby
8,9 Okolí
8,9 Stravování
Řazení
1 2
7
Meganissi, Esperides
7 Ubytování 7 Služby 7 Okolí 7 Stravování
Celkový dojem
Hodnotíme zájezd pozitivně, krásné místo, hotelové služby v pořádku, pláže příjemné ...
Celkový dojem
Hodnotíme zájezd pozitivně, krásné místo, hotelové služby v pořádku, pláže příjemné a klidné.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Eva Lorencová, 26.09.2016
9
Ráj na zemi
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Pro nás byla dovolená na Meganissi opravdový ráj. Hotel se nám moc líbil, pokoje ...
Celkový dojem
Pro nás byla dovolená na Meganissi opravdový ráj. Hotel se nám moc líbil, pokoje uklizené, velké, z balkonu nádherný výhled na ostrov Scorpion. Jídlo nám taky moc chutnalo, až na malé výjímky, ale to je o chuti každého:-) Personal byl velmi milý, usměvavý a ochotný. A výhledy z bazénu byly nadpozemsky nádherné!! Na koupání jsme si oblíbili Spilia beach, vzdálenou cca kilometr od hotelu, krásně čistá voda, klidné moře, málo lidí, prostě pohádka. Pěšky jsme objevili několik romantických plážiček a zákoutí, kde jsme měli soukromí. Jedinou vadou byla hotelová kola, které jsme si jeden den zapůjčili a po pár kilometrech nám praskala duše. Měli jsme štěstí, že jsme ve Vatti sehnali servis a duši nám vyměnili (opravdu je dobré mít znalost alespoň angličtiny). Nakonec jsme na kole objeli celý ostrov a našli si další romantická zákoutí. Jinak vřele doporučujeme výlet lodí po sedmiostroví nabízený cestovní kanceláří Viamare. To pro nás byl nejhezčí zážitek!! Navštívili jsme nejkrásnější pláže, měli možnost šnorchlovat, skvěle jsme se najedli, personál lodi byl úžasný a navíc jsme se podívali na místa kam se normální smrtelník nedostane :-) Jako bonus jsme si odvezli kamínek z Onassisova ostrova, takže nás do tří let čeká zbohatnutí :-) Už se těším na příští dovolenou a už pouze s Viamare:-)
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Hana Murinová, 21.09.2016
10
Naprostá spokojenost
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Hotel je na krásném místě, z jídelny i od bazénů je nádherný výhled na moře a ...
Celkový dojem
Hotel je na krásném místě, z jídelny i od bazénů je nádherný výhled na moře a vedlejší ostrovy. Vybavení hotelu dobré, milý a ochotný personál. Pokoje dostatečně velké, koupelna též. V koupelně chybí zástěna nebo závěs u vany. Jídlo výborné, bez chyby. Na pláže jezdí permanentně hotelový shuttle. My jsme měli půjčený automobil, takže jsme procestovali Meganissi i Lefkadu. Poznali jsme mnoho pláží, veskrze velmi příjemných a hlavně s malým množstvím lidí, některé pláže jsme měli téměř jen pro sebe.Každopádně, doporučuji!
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Lenka Kajmlová, 19.09.2016
8
Prázdniny v ráji
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Ubytovani odpovídá 4*hotelu. Kvalitní hotel, velmi příjemný personál, maximální ...
Celkový dojem
Ubytovani odpovídá 4*hotelu. Kvalitní hotel, velmi příjemný personál, maximální servis. Nádherné prostředí, fantastické výhledy, kousek od kouzelné vesničky, v pěší dostupnosti od pláže. Pláže krásné, všude klid. Snídaně slušná, večeře odpovídá 3*hotelu. Nezapomenutelná dovolená.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Lucie, 15.08.2016
8
Klid a romantika
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Tato dovolená přesně splnila to, co jsme očekávali po přečtení veškerých dostupných ...
Celkový dojem
Tato dovolená přesně splnila to, co jsme očekávali po přečtení veškerých dostupných informací. Kdo miluje společenský život, zde ho nenajdete. Ba naopak, člověk má pocit, že se zde zastavil čas. Nevím, jak v sezóně, ale v polovině června to tak je. Vesnička je kouzelně romantická a večerní procházkou si dojdete dokoupit potřebné věci a sednout si v taverně na skleničku vína. Hotel je příjemný a personál vlídný, ale musíte počítat s poněkud vyššími cenami za nápoje. Zrovna tak se vám dovolená prodraží, pokud budete každý den využívat hotelový autobus. My jsme tam byli na dva týdny a jezdili jsme každý den na různá místa, což se v závěrečném součtu projeví, ale díky autobusu jsme zažili velice krásnou dovolenou. Našli jsme si téměř opuštěné pláže s průzračnou vodou - nádhera. Co se týče jídla v hotelu, prvních pár dní to byla závodka. Posléze se zlepšili a byli jsme spokojeni. Pan delegát Viamare přijel druhý den a ve všem nám poradil, takže ani nevadí, že není přímo na ostrově.Když bych to shrnula - pokud vám nevadí vyšší výdaje, můžete prožít úžasnou dovolenou.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Olga, 08.08.2016
10
Úžasná dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Hotel má všechny pokoje s famózním výhledem na moře a okolní ostrovy. Ubytování je ...
Celkový dojem
Hotel má všechny pokoje s famózním výhledem na moře a okolní ostrovy. Ubytování je krásné a čisté. Jídlo výborné, každý si přijde na své. Moře je krásně čisté, pláže oblázkové, někde i větší kameny, takže doporučuji boty do vody. Hotel denně vozí zdarma na pláž a na dvě další pláže se připlácí. Jinak není problém se na recepci domluvit a odvezou vás za poplatek kamkoliv, nebo objednají taxi, které není až tak drahé. Nutnost se domluvit anglicky. Pěšky k moři se to dá zvládnout, ale jelikož jsme byli v červenci a s malým dítětem a seniorem, bylo to v tom vedru pro ně náročnější, ale pro sportovně založené to není vůbec problém. Bohužel je ostrov dost hornatý, takže všechny procházky jsou do kopce. Nádherný je také výhled z bazénu na moře, to je opravdu nezapomenutelné! Jinak doporučuji si půjčit motorový člun, nebo absolvovat výlet na zapomenuté ostrovy Kastos a Kalamos, to je zážitek! Prostě nádhera.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Kateřina, 03.08.2016
8
Dovolená na ostrově Meganissi
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Dovolená v klidném hotelu s nádherným výhledem.Ubytování: Prostorné pokoje s ...
Celkový dojem
Dovolená v klidném hotelu s nádherným výhledem.Ubytování: Prostorné pokoje s balkónem, každý pokoj má výhled na moře. Tichá klimatizace (v ceně zájezdu). Úklid každý den bez problémů. Stravování: Polopenze, ráno výběr formou studeného a teplého bufetu, sýr, salámy, okurka, rajčata, výborný řecký jogurt, kompot, balené marmelády a med (to bylo trochu zklamáním), míchaná vejce nebo volská oka, vařená vejce, slanina, párek, řecký chléb, káva (dobrá), různé čaje, 2 druhy džusů. Všechno včetně pečiva bych zařadila do kategorie "ekonomického velkoobchodního standardu". Večeře: menší bufet různých pomazánek a salátů (4 druhy), polévka, těstoviny s nějakou omáčkou a zapečené těstoviny, tepelně upravená zelenina, rýže, brambory nebo bramborová kaše, jeden druh masa (pečené nebo dušené), občas malé smažené rybičky. Mnoho řeckých specialit neočekávejte, opět spíše evropská kuchyně. Pití k večeři se objednává u obsluhy a není zahrnuto v ceně. Je spíše dražší (1l minerální vody - 2 EUR, sklenička vína (1,5 dcl) - 5,50 EUR). Útratu je možné nechat psát na účet pokoje, který na konci pobytu uhradíte - možno kreditní kartou. Služba hotelu - odvoz na pláže: možné objednat na recepci hotelu. Zdarma jezdí na pláž Spilia (ta se nám moc nelíbila), za poplatek (tam i zpět) 3 EUR na osobu na pláž Agios Ioannis, za 5 EUR na pláž Fanari (ta se nám líbila nejvíc). Pozor, dopravu je možné uhradit pouze v hotovosti (i když Vám ji napíší na účet pokoje, platí se na konci pobytu zvlášť od restaurace). Výlet na motorové plachetnici Christina: Je nabízen cestovní kanceláří (46 EUR na osobu). Využili jsme a nelitovali. Hezká dřevěná loď, která má pro každého místo na ležení, během plavby je podáváno malé občerstvení (ráno nápoj a kroasánek, v poledne nějaké salátky, kuřecí maso, masové kuličky, víno nebo nealko, odpoledne meloun), 4 zastávky na koupání. Příjemně strávený den.Pláže na ostrově: většinou neorganizované (kromě Spilia a Fanari). Každý si určitě najde tu svoji, ale příliš soukromí nečekejte. U pláží často zakotví čluny a jachty různých velikostí, některé zakotví pouze na vykoupání, jiné zůstanou téměř celý den. Jindy Vás obklopí četné řecké rodiny, kterým osobní zóna absolutně nic neříká.My jsme si oblíbili pláž, která je necelý kilometr od hotelu (když vyjdete od hotelu na hlavní silnici, dáte se vpravo a jdete rovně).Doporučuji všem, kteří chtějí strávit dovolenou v klidu a užít si koupání a šnorchlování v krásném, čistém moři s průzračnou vodou.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Dana Smetanová, 30.07.2016
10
Supr sportovně laděná dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Je to pár dní, co jsem se vrátila z pobytu na ostrově (ostrůvku..) Meganissi, ale už ...
Celkový dojem
Je to pár dní, co jsem se vrátila z pobytu na ostrově (ostrůvku..) Meganissi, ale už teď se mi stýská. Nejdříve jsem chtěla nějaký hotel se cvičením, ale tento hotel (vysokooooooooooooo nad mořem) dává sportovně laděným lidem možnost se plně zhuntovat při výstupu k hotelu od moře. Pro trochu lenivější je připraven každý den v 9,00 hod. transfer na 2 pláže. V 15,30 hod. Vás opět odvezou zpět na hotel. Hotel je rodinný. I když jsme byly ubytovaní v pravé sezóně, bylo málo lidí u bazénu, lehátka u hotelu se vždy našla. Pláže jsou malé, ale každý si najde takovou, která mu vyhovuje. Jediné, co bych mohla k pobytu vytknout, je slabý pitný režim v polopenzi. U snídaně bylo pouze sladké pití, k večeři NIC. Když máte žízeň, kupte si v hotelu (trošku dražší). Voda je pitná, proto jsme dolívaly z kohoutku a daly chladit do malé ledničky v pokoji. V pokoji jsou sklenky na vodu, i na víno, které jsme si kupovaly v marketu v nedaleké vesničce Spartochori (krásná). Není nic krásnějšího, než si posedět na balkoně s vínkem a dívat se před sebe na tu krásu (moře, ostrovy, lodě.....) Doporučuji si půjčit motorový člun (kde není třeba mít žádný řidičák) a projet se kolem těch spousty ostrůvků a zakotvit na nějaké malé plážičce, která bude pouze Vaše). Nedoporučuji rodičům s dětmi, budou se nudit. Když to shrnu, báječná KLIDNÁ dovolená.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Květa, 06.08.2015
1 2

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour