Spartochori - Letovisko

Spartochori, největší vesnice na ostrově Meganissi, je rázovitá vesnička nalézající se na strmém srázu přímo nad přístavem Spilia. Zde ve spleti úzkých, křivolakých uliček a malých návsí naleznete útulné taverny a obchod. V malém přístavu Spilia si můžete pronajmout malý motorový člun (nepotřebujete licenci) a můžete prozkoumat členité pobřeží ostrova Meganissi a užívat si křišťálově čisté moře. Na ostrově Meganissi je mnoho divokých pláží, na mnohé z nich se dostanete právě jen lodí. K nejkrásnějším plážím na Meganissi patří Agios Yannis, Spilia, Fanari, Atherinos a Limonari. Na některé z nich si zaručeně najdete i tolik vyhledávané soukromí.

Transfer

Transfer z letiště Aktio Preveza na ostrov Lefkada do Lefkas Town (cca 20 km) potrvá asi 30 minut, nebo do Nidri (cca 38 km) potrvá asi 1 hodinu. Následně lodní spojení z Lefkady (Lefkas Town nebo Nidri) potrvá asi 35 minut (za poplatek). Na ostrově Meganissi loď připluje do přístavu Spilia, kde na Vás bude čekat malý hotelový autobus (zdarma).

Viamare si vyhrazuje právo přizpůsobit transfery na ostrov Meganissi podle jízdního řádu místní trajektové dopravy Lefkas Town/Nidri - Meganissi - Lefkas Town/Nidri.

To nejdůležitější o Spartochori

Taverny, kafenion, obchod a bankomat. V přístavu Spilia si můžete zaplatit lodní taxík, který Vás zaveze na okolní ostrovy a do Nidri na ostrově Lefkada, nebo si pronajmout malý motorový člun.

Zástupce Viamare do místa dojíždí jen na základě telefonické výzvy.

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour