Recenze - THREE LAKES

Zobrazit ubytování
7,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 6
STRAVA 8
Nádherné koupání na písečné pláži

Moc se nám líbilo. Jezdíme především za koupáním v moři a to bylo nádherné. Dlouhá písečná pláž, nepřeplněná lehátky kousek od ubytování.

Poloha

Pobytové místo hezké, ale tři solná jezera byla téměř bez vody a místy silně zapáchala. / jen při cestě kolem, jinak ne/

Ubytování

Hezké ubytování, stoprocentní úklid v apartmánu, kuchyňský kout nedostatečně vybavený. Nevařili jsme, ani by se nedalo, ale varnou konvici nebo konvičku na vodu, prkénko nebo hrnky na čaj jsme silně postrádali. Koupání jako v karibiku jen pár kroků, supermarket dobře zásobený a taveren na dosah hodně.Doprava byla perfektní a delegátka, zejména na výletě po ostrově, byla super. Výlet byl moc hezký a s jejím výkladem ohromný zážitek.Celkové hodnocení : byli jsme moc spokojení, škoda že chybělo základní vybavení kuchyňky, někomu by to určitě dost zkomlikovalo pobyt u moře. My jsme se stravovali v místních tavernách a s ranním čajem jsme si poradili v kastrolu.

Stravování

Stravovali jsme se jen v tavernách a byli jsme spokojeni.

Další služby

Doprava byla perfektní a delegátka, zejména na výletě po ostrově, byla super. Výlet byl moc hezký a s jejím výkladem ohromný zážitek.

Doubková
24.09.2018