LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

Recenze - MARIS (ex LENAKI)

Zobrazit ubytování
Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
10
1 hodnocení
10
UBYTOVÁNÍ
SLUŽBY
10
OKOLÍ
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
OKOLÍ 10
Báječná dovolená _ Parga 2024

Po pěti letech jsme se vrátili do Pargy a prožili jsme zde s rodinou opět báječnou dovolenou. Byli jsme ubytováni ve studiích MARIS (Ex Lenaki) a byli jsme zde velmi spokojeni.

Celkový dojem

Po pěti letech jsme se vrátili do Pargy a prožili jsme zde s rodinou opět báječnou dovolenou. Byli jsme ubytováni ve studiích MARIS (Ex Lenaki) a byli jsme zde velmi spokojeni.

Poloha

Studia jsme si vybrali cíleně mimo Pargu v klidné části vzdálené od pláže Valtos cca 600m a od Pargy cca 1,5km, což odpovídalo i údajům z katalogu CK. Umístění nám vyhovovalo,na pláž i do Pargy jsme došli v pohodě.

Ubytování

Naše rodina byla ubytovaná ve dvou studiích, v 1. a 2. patře a oba pokoje byly velmi pěkné i s bočním výhledem z balkonů na moře . Vybavení pokoje včetně kuchyně, koupelny se sprchovým koutem a WC bylo naprosto dostačující a moderní. Sítě v oknech jsme také ocenili.Zde bych ještě ráda zmínila dobrou duši tohoto ubytování a tou byla paní Mária, která se o studia každý den starala.Je to velmi pečlivá, milá a přátelská žena. Součástí studií je také bazén.

Stravování

Stravovali jsme se částečně v okolních tavernách a někdy si připravili jídlo z místních surovin.V blízkosti studií je například taverna Mango, kde dobře vaří.Vyzkoušeli jsme i jiné taverny, například nám moc chutnalo v taverně ANDREAS, která je v blízkosti hradu v Parze, zde připravují výborné ryby.V blízkosti studií jsou tři menší markety, další možnosti nákupu čehokoliv jsou v Parze.

Další služby

Jelikož jsme v červnu byli mezi prvními klienty na začátku sezóny (5.6 - 12.6.2024), tak nabídka výletů nebyla ještě kompletní.My jsme využili nabídku místní CK na lodní výlet na ostrovy Antipaxos a Paxos, který se nám velice líbil.Dále jsme s vnučkou jeli místní alá mašinkou na hrad,který vybudoval blízko Pargy Ali Pasha.Auto jsme si nepůjčovali, chodili jsme na procházky v okolí našeho ubytování.Cesty jsou příjemné, všude olivovníky a citronovníky.Paní delegátka Jana Prouzová je sympatická paní, která je mezi klienty velmi oblíbená.

Hana Hájková
23.06.2024