Recenze - RITSA FAMILY HOTEL

Zobrazit ubytování
8,6
35 hodnocení
8,6
UBYTOVÁNÍ
8,5
SLUŽBY
8,7
OKOLÍ
8,5
STRAVA
8,3
UBYTOVÁNÍ 5
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 8
Nečekaně vydařená dovolená...

Jaké jsme si to udělali, takové jsme to měli...

Celkový dojem

Jaké jsme si to udělali, takové jsme to měli...

Poloha

Až na uřvané mládežníky ve vedlejším hotelu, za což ten náš nemůže, hodnotím kladně blízkost pláže, obchodu i příjemných taveren.

Ubytování

Poloha hotelu velice dobrá, pokoje spíše nepatrné, sprcha skvělá, postele pohodlné, výhled z pokoje více než ubohý, hlučnost (101) absolutní, halas na chodbách a bouchání dveří v nočních či brzkých ranních hodinách neřeším, to je závislé na ohleduplnosti návštěvníků. Čekala bych ale větší ohleduplnost ze strany personálu. Hlučné povykování v hale, a noční štěkot psů tamtéž byl vážně nepříjemný, měli jsme zkrátka smůlu v umístění pokoje. Ale zvládli jsme to...

Stravování

Strava v hotelu spíše pro nenáročné, ale postačující. Před svými celodenními cestami jsme se vždy dostatečně nasnídali a když jsme chtěli změnu, dali jsme si ji cestou v některé venkovské taverně. Naproti hotelu vznikla báječná grilovna, kde jsme si občas zpestřili poněkud jednotvárný hotelový jídelníček:-)

Další služby

Co je třeba zdůraznit, a na tomto pobytu jsme to opět ocenili, jsou nesmírně kvalitní služby delegáta. Paní Květa by měla být vzorem všem delegátům všech CK. Je poznat, že svou práci nebere jen jako povinnost, s kterou je třeba odsloužit sezónu, ale poskytuje svým klientům mnohem víc: Precizní znalost míst, kterými provází, ochotu poradit a vysvětlit vše, s čím ji my turisté někdy i zbytečně otravujeme, poutavé a vtipné vyprávění o historii, současnosti i dějinných souvislostech. Nepoznala jsem lepší delegátku. Pronájem auta jsme si zařídili sami ke své spokojenosti, čistota pokoje na dobré úrovni, bazén čistý, venkovní sprcha funkční.

Zdenka Pimperová
07.10.2019
7,3
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 5
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Spokojenost

Celková spokojenost

Celkový dojem

Celková spokojenost

Ing. Tomáš Vašíček
22.08.2019
7,8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 9
STRAVA 6
Velmi příjemná dovolená

Středisko Tolo jsme navštívili s manželkou již po třetí. To již samo hovoří o tom, že se nám tam líbí. Pokud budeme-li živi a zdrávi, příště pojedeme sem opět.

Celkový dojem

Středisko Tolo jsme navštívili s manželkou již po třetí. To již samo hovoří o tom, že se nám tam líbí. Pokud budeme-li živi a zdrávi, příště pojedeme sem opět.

Poloha

Krásná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře. Moře klidné, hlavně po ránu a příjemně teplé.Hlavní promenáda je plná obchodů, taveren a cukráren. Ceny jsou vcelku přijatelné. Nádherná je noční procházka po pobřeží s výhledem na blízké ostrůvky osvětlené měsíčním světlem.

Stravování

Skromné, ale chutné. Nikdo zde neumře hlady. Každý si vybere.

Další služby

Delegátky byly každý den k dispozici. Průvodcovská erudice paní Květy a její dobrá znalost řečtiny, byla na vysoké úrovni. Personál hotelu měl snahu česky rozumět.

Ing. Miroslav Zajíček
22.08.2019
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Pěkná dovolená

Dovolená se mí líbila.Vše, co se inzerovalo se splnilo. Ráda jsem využívala z hotelu slunečník. Moc se mi líbily nabídky zájezdů, které jsem i uskutečnila.Největší plus byly delegátky v místě pobytu ( takový ten pocit jistoty, kdyby člověk ...

Celkový dojem

Dovolená se mí líbila.Vše, co se inzerovalo se splnilo. Ráda jsem využívala z hotelu slunečník. Moc se mi líbily nabídky zájezdů, které jsem i uskutečnila.Největší plus byly delegátky v místě pobytu ( takový ten pocit jistoty, kdyby člověk něco nutně potřeboval ).Vybírala jsem si zájezd od Vaší CKK kvůli transferu z Mostu na letiště a ten nakonec nevyšel z nedostatek zájemcú. To bylo velké minus.

Poloha

Hotel byl pěkný. Já jsem zrovna měla pokoj na kraji, takže pohled na nedodělané objekty nebyl zrovna hezký. Tím, že jsem tento pohled měla jen chvíli, když jsem věšela prádlo, tak mě to tak netrápilo. Okolí bylo poklidné. Pláž a moře výborné.

Ubytování

Vše bylo fajn. I s úklidem bylo vše v pořádku.Jediné minus - hlučná lednička, která se nakonec vypla. Nešlo se v tom rámusu spát. Majitelé byli moc vstřícní a bylo pěkné, že už i mluvili trochu česky. Krásný řecký večer.

Stravování

Stravování bezvadné. Moc mi chutnalo. I v okolních tavernách si člověk vybral.

Další služby

Výlety s delegátkou byly moc fajn. Bylo vidět. že má velké vědomosti a poznatky a celou cestu na místo výletu nám o všem vyprávěla. Auto jsem neměla půjčené, nemohu hodnotit.

Turková Taťana
22.08.2019