Vážení klienti, všechny naše pobočky zůstavají uzavřeny do 31. 5. 2020. K dispozici jsme v pracovní dny na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Recenze - RITSA FAMILY HOTEL

Zobrazit ubytování
8,6
38 hodnocení
8,6
UBYTOVÁNÍ
8,6
SLUŽBY
8,8
OKOLÍ
8,5
STRAVA
8,8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 7
Skvělá dovolená

Poloha byla výborná vzhledem k výletům, blízko přístavu a kousíček na nádhernou písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře.Určitě se do Řecka vrátíme, moc se nám líbily večerní procházky po městečku, výlety, jídlo v tavernách výborné, ...

Celkový dojem

Poloha byla výborná vzhledem k výletům, blízko přístavu a kousíček na nádhernou písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře.Určitě se do Řecka vrátíme, moc se nám líbily večerní procházky po městečku, výlety, jídlo v tavernách výborné, poznávaní okolí.

Ubytování

Ubytování – vybavení pokoje, koupelna, klimatizace, lednice – výborné 1, výhled z balónu na rozestavěný skelet, ale nevadilo nám to, nekazili jsme si tím pobyt, netrávili jsme tam tolik času, využívali jsme jen na proschnutí osušek, plavek.

Stravování

nebylo rozmanité, chybělo úplně celozrnné pečivo, chtělo by to víc nápaditosti

Další služby

v hotelu milí, ochotní, starali se, snažili se, uklizeno, delegátka Květa je profík, výlety nádherné

Kateřina
05.11.2019
8,3
UBYTOVÁNÍ 5
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 8
Nečekaně vydařená dovolená...

Jaké jsme si to udělali, takové jsme to měli...

Celkový dojem

Jaké jsme si to udělali, takové jsme to měli...

Poloha

Až na uřvané mládežníky ve vedlejším hotelu, za což ten náš nemůže, hodnotím kladně blízkost pláže, obchodu i příjemných taveren.

Ubytování

Poloha hotelu velice dobrá, pokoje spíše nepatrné, sprcha skvělá, postele pohodlné, výhled z pokoje více než ubohý, hlučnost (101) absolutní, halas na chodbách a bouchání dveří v nočních či brzkých ranních hodinách neřeším, to je závislé na ohleduplnosti návštěvníků. Čekala bych ale větší ohleduplnost ze strany personálu. Hlučné povykování v hale, a noční štěkot psů tamtéž byl vážně nepříjemný, měli jsme zkrátka smůlu v umístění pokoje. Ale zvládli jsme to...

Stravování

Strava v hotelu spíše pro nenáročné, ale postačující. Před svými celodenními cestami jsme se vždy dostatečně nasnídali a když jsme chtěli změnu, dali jsme si ji cestou v některé venkovské taverně. Naproti hotelu vznikla báječná grilovna, kde jsme si občas zpestřili poněkud jednotvárný hotelový jídelníček:-)

Další služby

Co je třeba zdůraznit, a na tomto pobytu jsme to opět ocenili, jsou nesmírně kvalitní služby delegáta. Paní Květa by měla být vzorem všem delegátům všech CK. Je poznat, že svou práci nebere jen jako povinnost, s kterou je třeba odsloužit sezónu, ale poskytuje svým klientům mnohem víc: Precizní znalost míst, kterými provází, ochotu poradit a vysvětlit vše, s čím ji my turisté někdy i zbytečně otravujeme, poutavé a vtipné vyprávění o historii, současnosti i dějinných souvislostech. Nepoznala jsem lepší delegátku. Pronájem auta jsme si zařídili sami ke své spokojenosti, čistota pokoje na dobré úrovni, bazén čistý, venkovní sprcha funkční.

Zdenka Pimperová
07.10.2019
8,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 8
Ritsa- a už nikdy jinam

Bydlení blízko pláže,v pokoji vše, co člověk potřebuje (chybí snad jen připojení k ČT24), domácí kuchyně, přátelský personál,pláž velká, dobrý vstup do moře, voda čistá. V dosahu obchody se vším potřebným. Zajímavé zájezdy po památkách. ...

Celkový dojem

Bydlení blízko pláže,v pokoji vše, co člověk potřebuje (chybí snad jen připojení k ČT24), domácí kuchyně, přátelský personál,pláž velká, dobrý vstup do moře, voda čistá. V dosahu obchody se vším potřebným. Zajímavé zájezdy po památkách. Takže příští rok bych ráda do Ritsy zas -už po osmé.

Ubytování

Hotel už není nejnovější, sneslo by to některé renovace

Stravování

sneslo by to trochu větší rozmanitost

Michaela Vidláková
25.09.2019
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Slunce, teplo, moře, pohoda.

Klid, pohoda, sluníčko, teplé moře, příjemné prostředí a personál, dobré jídlo.

Celkový dojem

Klid, pohoda, sluníčko, teplé moře, příjemné prostředí a personál, dobré jídlo.

Poloha

Co dodat, zkrátka kouzlo Řecka.

Ubytování

Vzhledem k tomu, že se do tohoto hotelu vracíme, dokazuje, že jsme plně spokojeni.

Stravování

V hotelu nám vaří dobře, v okolních tavernách příjemné posezení.

Další služby

S delegáty jsme byli spokojeni, a služby které jsme potřebovali byly na úrovni.

Jaroslava a Karel Oldřich Hrubých
25.09.2019