Vážení klienti, všechny naše pobočky zůstavají uzavřeny do 31. 5. 2020. K dispozici jsme v pracovní dny na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Moře a pláže v Platamonas

Nejlepší koupání v tomto letovisku

2 zájezdů

Pláže v Platamonas

Pláž v Platamonas je pokrytá pískem s občasnými kamínky a za mimořádnou čistotu a služby ji Evropská unie pravidelně oceňuje Modrou vlajkou. Pohádkovou atmosféru dokresluje středověký hrad, který v dálce na zalesněném kopci střeží pláž i celé letovisko. Vyberete si tu z nabídky vodních sportů, půjčí vám šlapadla, lodičky nebo kanoe. Na pláži si zahrajete plážový volejbal a za dalšími zážitky se můžete projít až do sousedního letoviska Nei Pori, kde se svezete na vodních lyžích nebo vodním skútru.

Moře v Platamonas

V Platamonas i v celé oblasti se těšte na čisté a hlavně příjemně vyhřáté moře. Na vrcholu sezóny vás potěší teplotou vody kolem 25 °C a dno se na většině míst svažuje do hloubky jen velmi pozvolna. Olympská riviéra je populární i mezi potápěči. Na vybraných plážích se můžete v doprovodu instruktorů podívat i pod hladinu. A pokud si na ponor do hloubky netroufáte, obstarejte si alespoň brýle a zkuste šnorchlování.

SUN BEACH

2.července 12 dní Polopenze
-8%
24 190 / os.

HOTEL ROYAL PALACE RESORT & SPA

2.července 12 dní Polopenze
33 190 / os.