VYBRANÉ VÝHODY ZDARMA PRODLOUŽENY DO 29. 2. 2020!

Platanias na ostrově Kréta

Poznejte blíže živé řecké letovisko

2 zájezdů

3 důvody, proč si Platanias zamilujete

Perfektně vybavená pláž pokrytá pískem se táhne v délce až 4 km a poskytne vám maximální komfort pro ničím nerušené slunění.

Za historickými památkami budete vyrážet do nedalekého města Chania. Přírodní krásy vám odhalí výlet k soutěsce Samaria.

Letovisko je součástí jedné z největších turistických oblastí západní Kréty, přesto není hektické a vládne tu všudypřítomná pohoda.

O Platanias

Letovisko Platanias uspokojí všechna vaše náročná očekávání od dovolené v Řecku. Nachází se na severním pobřeží ostrova a patří k největším turistickým oblastem v západní Krétě. Platanias patří stále k těm klidnějším, ale ani chvilku nebudete pochybovat, že jste v Řecku. Přes den můžete odpočívat na dlouhé pláži s jemným pískem a pozvolným svažováním do vody. Na pláži s lehátky a slunečníky si vyberete i z nabídky vodních sportů. V Platanias se nachází celá řada obchůdků se suvenýry, příjemné taverny a kavárny. V noci letovisko ožívá v místních barech a diskotékách bujarou zábavou. Platanias má výhodnou polohu vůči ostatním zajímavým místům na Krétě. Velké město Chania je vzdálené jen 10 km a pohodlně vás tam zaveze autobus. Pravidelnou linkou se dostanete i na další zajímavá místa, jako je například soutěska Samaria a celá řada dalších. Pro zpestření dovolené můžete využít i některý z fakultativních zájezdů.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku

GERANIOTIS BEACH

27.května 11 dní All inclusive
-14%
29 151 / os.

VENUS BEACH

3.června 11 dní Polopenze
-10%
25 011 / os.