APOLAFSI vila   

Klimatizace Bazén Výhled na moře
Informace o destinaci

Výlety, letoviska, půjčení auta...

O zájezdu

Bazén, I pro náročné, Klidné prostředí, Klimatizace, Vhodné pro rodiny s dětmi, Výhled na moře,

Informace o ubytování

vily Fedra, Filomira, Filira
3 ložnice (až pro 8 osob)
bez stravování

Poloha

Luxusní vily stojí nedaleko moře a jsou obklopeny olivovým sadem. Vily stojí jen pár desítek metrů od hotelu Apolafsi a hosté tak mohou využít veškeré jeho služby. Mohou si tak například dopřát vynikající kuchyni taverny hotelu Apolafsi, která je vyhlášená v celé oblasti. Malá přírodní písečná pláž, kde je malé středisko vodních sportů zaměřené na plachtění, je pod hotelem Apolafsi. V blízkém okolí jsou další divoké pláže a také pláž Lepeda jenž je vzdálena asi 15 minut chůze. Obchody, taverny, restaurace, bary a další služby jsou v městečku Lixouri vzdáleném asi 1 kilometr.

Ubytování

Luxusní vily mají téměř 130 m2 obytné plochy. Jsou jednopatrové, prostorné, vzdušné a z prostorných balkónů mají okouzlující výhled na moře a okolní hory. V přízemí je vždy velmi dobře a moderně vybavená obytná kuchyň, naleznete zde sporák, myčku nádobí a velkou lednici s mrazákem a dalšími elektrospotřebiči. Vily mají klimatizaci a internetové připojení.

Vila Fedra
Vila má tři dvoulůžkové ložnice, jedna (dvě lůžka) je v přízemí a dvě (jedna se dvěma lůžky, druhá s manželským lůžkem) jsou v prvním patře. Z každé ložnice je východ na terasu nebo balkón. Lze vyžádat dvě přistýlky (rozkládací lůžka pro děti do 12 let). Ve vile jsou dvě koupelny s WC, jedna v přízemí se sprchou, druhá v prvním patře s vanou. Majitel si doslova vyhrál s prostory v interiéru, každá ložnice je jinak uspořádaná a velmi vkusně dekorovaná. Nábytek je v rustikální stylu. V obývací části vily je pohodlná sedací souprava. Otevřete-li velké francouzské dveře, máte pocit, že jste doslova spojeni se zahradou, která nabízí i prostor ke grilování. Vila má terasu a bazén, u kterého jsou lehátka a slunečníky.

Vila Filomira
Vila má tři dvoulůžkové ložnice, dvě (jedna se dvěma lůžky, druhá s manželským lůžkem) jsou v přízemí a jedna (manželské lůžko) je v prvním patře. Z každé ložnice je východ na terasu nebo balkón. Lze vyžádat dvě přistýlky (rozkládací lůžka pro děti do 12 let). Ve vile jsou dvě koupelny s WC, jedna v přízemí se sprchou, druhá v prvním patře s vanou. Majitel si doslova vyhrál s prostory v interiéru, každá ložnice je jinak uspořádaná a velmi vkusně dekorovaná. Nábytek je ve stylu Ludvíka XV.. V obývací části vily je pohodlná sedací souprava. Otevřete-li velké francouzské dveře, máte pocit, že jste doslova spojeni se zahradou a terasou, která nabízí i prostor ke grilování. Vila má bazén, u kterého jsou lehátka a slunečníky.

Vila Filira
Vila má tři dvoulůžkové ložnice, dvě (jedna se dvěma lůžky, druhá s manželským lůžkem) jsou v přízemí a jedna (manželské lůžko) je v prvním patře. Z každé ložnice je východ na terasu nebo balkón. Lze vyžádat dvě přistýlky (rozkládací lůžka pro děti do 12 let). Ve vile jsou dvě koupelny s WC, jedna v přízemí se sprchou, druhá v prvním patře s vanou. Majitel si doslova vyhrál s prostory v interiéru, každá ložnice je jinak uspořádaná a velmi vkusně dekorovaná. V obývací části vily je pohodlná sedací souprava. Otevřete-li velké francouzské dveře, máte pocit, že jste doslova spojeni se zahradou a terasou, která nabízí i prostor ke grilování. Vila nemá bazén, lze využívat bazén hotelu Apolafsi.

Shrnutí

Ubytování splňuje ty nejnáročnější představy o dokonalém ubytování. Romantické představy pak naplní okouzlující výhled na moře. Velkou výhodou je blízkost moře a pláží, a také servis hotelu Apolafsi, který je vzdálen asi 70 m.

Vzdálenosti

od pláže: cca 120 - 150 m.
od Lixouri: cca 1 km.
od pláže Lepeda: cca 1 km.

Zdarma k tomuto zájezdu

Termíny odletu a ceník

Termíny a ceník

Zobrazit:
Datum od-do:
Načitám termíny ...
Základní ceny - platí za uvedenou jednotku (není-li uvedeno jinak)

Další informace k cenám

Ceny First Minute zájezdů

Ceny First Minute zájezdů jsou v ceníku zobrazeny po snížení o slevu First Minute pro stálé zákazníky.

Ceny jsou kalkulovány

k 1.10.2015

7 důvodů proč Viamare

26 let zkušeností a stability
Osobně vybíráme ta nejkrásnější místa
Vybíráme hlavně místa bez masového turismu
Pravidelně kontrolujeme každé ubytování
Děti do 2 let cestují do Řecka za 500 Kč
Kodex kvality
Pojištění proti úpadku

Recenze

0 hodnocení

Mapa

Poloha hotelu na mapě má pouze informativní charakter a je poskytována bez záruky. Zobrazit velkou mapu

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour