DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Proč právě sem

1. Rodinné prostředí s kvalitními službami
2. Chutná strava
3. Dobrá poloha hotelu v oblíbeném letovisku

Poloha

Video hotelu 1
Video hotelu 2

Příjemný hotelový komplex s rodinnou atmosférou je situován u pobřežní komunikace známého letoviska Moraitika, jen cca 300 m od písčité pláže s oblázky. Doporučujeme pro mladší a střední generaci. Hotel se skládá z hlavní budovy, která je obklopena pečlivě udržovanou zahradou. V bezprostřední blízkosti hotelu se nacházejí taverny, restaurace, kavárny, bary, minimarkety, supermarket, obchody se suvenýry. Letovisko Moraitika je od známého střediska Messonghi odděleno řekou, přes kterou se dá přepravit po celý den loďkou (za poplatek cca 1€). Po silnici se dá dojít do Messonghi přes most. Blízko hotelu je zastávka autobusu městské linky, kterou lze pohodlně cestovat do hlavního města, jízdné vychází na cca 2€/cesta, jízda trvá cca 35 minut.

Vybavení a služby

Vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, výtah, vnitřní bar, hlavní hotelová restaurace, kavárna, posezení na verandě před hotelem, internetový koutek (za poplatek cca 0,50€/7 minut, cca 1€/14 minut, cca 2€/30 minut), dětské hřiště a parkoviště. Klienti hotelu Alkionis mohou využívat všech služeb a zařízení sesterského hotelu Albatros (vzdáleném cca 300 m). Zahrádka, veřejné parkoviště blízko hotelu. Wifi v prostoru recepce zdarma.

V tomto hotelu se nachází celkem 62 pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny až pro 4 osoby s dvojlůžkem a palandou pro děti).

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, trezorem, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, letovisko, okolní zástavbu nebo s bočním výhledem směrem k moři. Dvojlůžkové pokoje mohou být propojené - na vyžádání. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Hotel akceptuje ubytování se psem, do 4 kg.

Sport a zábava

Bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek (cca 6-8 €/set/den). Vodní sporty na pláži za poplatek. Služby, které mohou využívat klienti v hotelu Albatros: bazén, dětský bazén, dětské hřiště, dětský koutek, stolní tenis, stolní hry a plážový volejbal - zdarma, bazény, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, animační programy. Hotel Alkionis pořádá obvykle během sezóny večery s živou hudbou.

Stravování

Formou POLOPENZE nebo za příplatek ALL INCLUSIVE

ALL INCLUSIVE (viz popis):

 • O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu

 • Snídaně (07:00-09:30) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu v restauraci hotelu Alkionis

 • Obědy formou bufetu (13:00-14:15) v hotelu Albatros

 • Neomezenou konzumaci rozlévaných místních nealkoholických nápojů (voda, nealko, ovocné šťávy nebo džusy) a roz-lévaných místních alkoholických nápojů (točené pivo, víno, ouzo, koňak) během obědů v hotelu Albatros a u večeří v hotelu AlkionisV hotelu Albatros se nabízí toto občerstvení:

 • Lehké drobné občerstvení během dne v barech se vydává pouze na vyžádání, obvykle 10:30-12:00 a 16:00-18:00

 • Neomezenou konzumaci rozlévaných nealkoholických (voda, ovocné šťávy, džusy, filtrovaná káva) a místních alkoho-lických nápojů (točené pivo, víno, ouzo, brandy, likéry) od 10:00-23:00

 • Zmrzlinu (kopečkovou) pro děti v plážovém baru od 10:00-17:30

 • Odpolední filtrovanou kávu a čaj se sušenkami nebo koláčky 16:30-17:30Čerpání v baru v hotelu Alkionis:

 • Hlavní bar v hotelu Alkionis je otevřen 10:00-02:00

 • Konzumace po 23:00 se hradí extra

 • V případě strávení dne mimo hotel je možné předem na recepci vyžádat jednoduchý balíček (nejpozději den předem)

Pláž

Pěkná písčito-oblázková pláž s velmi pozvolným vstupem do moře, náležící hotelu Albatros, je vzdálená cca 300 metrů od hotelu. Mořské dno je písečné, koupání v moři je tedy vhodné pro děti i neplavce. Na pláži před hotelem Albatros je snackbar, sprcha a nabídka motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportů.

Vzdálenosti

Pláž: cca 300 m
Centrum: cca 250 m

Doplňující informace

Dovolená s VTT (člen Travel Family).

Cena zahrnuje

letenku Praha - Korfu - Praha, Ostrava - Korfu - Ostrava včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, 7x, 10x, 11x nebo 14x ubytování, stravování dle ceníku, asistenci na letišti (zástupce CK do místa dojíždí jen na základě telefonické výzvy)

Volitelné doplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
sejf: cca 2 €/den (platba na místě)
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Ceny jsou kalkulovány

k 1.10.2018

Typové pokoje

Základní informace
 •  Wi-Fi
 •  Více než 500 m od pláže
 •  Pláž do 400 m
Vzdálenosti
 •  Do centra: 100 m
 •  K pláži: 300 m
 •  Letiště: 30 km
Služby ubytování
Vybavení a služby:
 • Wi-Fi
 • Zábava na dosah
Za příplatek:
Vhodné pro
 • Pro dva
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie