Jak uplatnit voucher ještě na letošní dovolenou? Více informací ZDE.

PRIMASOL LOUIS IONIAN SUN

 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Proč právě sem

1. Hezká krajina
2. Chutná strava
3. Pestrá nabídka sportovních aktivit

Poloha

Video hotelu 1
Video hotelu 2
Video hotelu 3
Video hotelu 4
Video hotelu 5


Částečně zrenovovaný 5 patrový hotel s příjemnou atmosférou (dřívější označení Louis Regency Beach) se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova v turistické části zvané Agios Ioannis Melitieon, mezi letovisky Benitses (cca 3,5 km) a Moraitika (cca 4 km). Nejbližší nákupní zóna je od hotelu vzdálena cca 3 km. Hotel je zasazen do svahu a obklopují jej zelené pahorky, táhnoucí se podél pobřeží. Před hotelem je zastávka linkového autobusu, který jezdí do hlavního města Korfu i do letovisek na jihu ostrova. Spojení je po celý den. Hlavní budova hotelu se nachází u frekventované cesty, přímořské silnice, která propojuje hlavní město s jižní částí ostrova, za hotelem je ještě další hotelová část, kam jsou ubytovávány především rodiny, k dosažení cestou po malém mostu.

Vybavení a služby

Prostorná vstupní hala s recepcí, telefonní automat, internetový koutek (za poplatek cca 2€/32 minut), 2 výtahy v hlavní budově, hlavní hotelová restaurace, kde se podávají snídaně a večeře, hlavní bar s TV se satelitním příjmem, taverna na pláži, kde se podávají obědy, plážový bar, bar u bazénu, dětský bar v dětském parku, místnost se 2 kulečníky, salónek, minimarket a obchod se suvenýry, parkoviště. Osušky na pláž za vratný depozit (cca 10€/kus). Wifi v prostoru recepce za poplatek (cca 5€/90 minut). V sezóně 2016 byla vedle recepce váha ke zvážení zavazadel (cca 1€/kus).

Hotelový areál tvoří celkem 5 budov a je zde dohromady 213 pokojů v hlavní budově a v bungalovech (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky a rodinné pokoje, kde je navíc palanda pro děti - tyto pokoje mají výhled do vnitrozemí).

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací (v provozu obvykle od června do září, jen v určitých intervalech), fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, rychlovarnou konvicí, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí nebo na moře. Námi nabízené standardní pokoje pro 2 až 3 osoby mají výhled na moře. Rodinné pokoje s výhledem na moře jsou umístěné v hlavní budově. Trezor na pokoji (za poplatek cca 3,50€/den). Některé pokoje mohou být propojené (na vyžádání). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Sport a zábava

Venkovní bazén, 2 dětské bazény (jeden s 2 skluzavkami), terasa s lehátky a slunečníky zdarma, lehátka a slunečníky na pláži zdarma, WC + sprchy na pláži a u bazénu, velké dětské hřiště. Zdarma jsou pro hotelové hosty: 2 tenisové kurty, basketbal, vodní pólo, aerobik, aqua aerobik, lukostřelba, stolní tenis. 2 kulečníky (za poplatek cca 2€/hra). U pláže jsou též dvě malá přístaviště. Dále hotel pořádá různé animační programy (obvykle v hlavní sezóně, v cizím jazyce) pro děti a dospělé, pravidelné večerní programy, řecké večery a jiné tematické večery, folklórní show, kabarety, diskotéky aj.

Stravování

Formou ALL INCLUSIVE (viz popis), možná i dietní strava a strava pro celiaky.

ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE:

 • Snídaně (07:00-10:00), obědy (12:00-15:00) a večeře (18:30-21:30) formou švédského stolu (během týdne různé tematické večeře - např. řecká, italská, asijská, středomořská a další kuchyně)

 • Během večeří není povoleno plážové oblečení nebo plavky

 • Dětský bufet u večeří (Santelino Yummy Corner) od 18:30-21:30 - masové kuličky, kuřecí nugety, čerstvá zelenina

 • Lehké občerstvení v baru u pláže - různé hamburgery, sandwiche, párek v rohlíku, pizzy, kebaby a rolky (10:00-18:00)

 • Pozdní občerstvení mezi 22:00-24:00 - různé sandwiche, pečivo. místní sladkosti

 • Čerpání stravy - snídaně, obědy, večeře a pozdní svačina v hlavním hotelovém baru, nápoje během dne v baru u bazénu, svačina během dne v baru u pláže. Večerní nápoje pouze v hlavním hotelovém baru. Upozorňujeme, že v plážovém baru je poskytováno jen lehké občerstvení od 10:00-18:00

 • Alkoholické nápoje nejsou podávány osobám mladším 18 let

 • Neomezenou konzumaci rozlévaných nealkoholických nápojů (voda, ovocné šťávy, různé druhy džusů a další nealko) a rozlévaných místních alkoholických nápojů (točené pivo, červené a bílé víno, likéry, koktejly aj.) od 10:00-24:00

 • Zmrzlinu (kopečkovou) od 10:00-21:30 hodin

 • Teplé nápoje (filtrovaná káva, čaj, cappuccino, espresso, horká čokoláda) od 07:00-24:00

 • V případě strávení dne mimo hotel - možnost vyžádání balíčku (2 sandwiche, 2 celé ovoce, 1 místní dezert, 1 lahev vody, 1 ovocný džus- nutno nahlásit nejpozději 24 hodin předem)

 • Slunečníky a lehátka na pláži zdarma, osušky na pláž (vratný depozit cca 10€)


 • Během dne a večera v hlavní sezóně animační programy (v cizím jazyce)

 • Konání některých aktivit je závislé na počasí

 • Sportovní aktivity (bude upřesněno na recepci) - obvykle kurz aerobiku, vodní aerobik, tenis (vratný depozit), stolní tenis, lukostřelba, volejbal, basketbal, šipky, hry v bazénu

 • Aktivity pro děti: dětský klub (pro děti od 4 do 12 let, od 10:00-12:00 a od 15:00-17:00), dětské hřiště, hry nebo soutěže pro děti

Pláž

Oblázková pláž, se vstupem do moře vhodným též pro děti, je vzdálena cca 15 m a přístupná pohodlně a bezpečně podzemním tunelem. Moře je v této oblasti křišťálově čisté a osvěžující.

Vzdálenosti

Pláž: cca 15 m
Centrum: 3 km

Doplňující informace

Dovolená s VTT (člen Travel Family).

Cena zahrnuje

letenku Praha - Korfu - Praha včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, 7x, 10x nebo 11x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce CK

Volitelné doplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
sejf: cca 3,5 €/den (platba na místě)
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Ceny jsou kalkulovány

K 1.10.2017

Typové pokoje

Základní informace
 •  Wi-Fi
 •  Pláž do 100 m
Vzdálenosti
 •  K moři: 15 m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
 • Klidné prostředí
 • Sportovní vyžití
 • Wi-Fi
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie