PANTHEON studia   

Klimatizace Bazén Výhled na moře
Informace o destinaci

Výlety, letoviska, půjčení auta...

O zájezdu

Bazén, Doporučujeme pronájem auta, Klidné prostředí, Klimatizace, Vodní sporty, Výhled na moře,

Informace o ubytování

2 lůžka
polopenze

Poloha

Hotel stojí na kopci nad pláží Agios Stefanos, odkud je nádherný panoramatický výhled na záliv a malý skalnatý ostrůvek Kastri, dominantu této oblasti. Hotel stojí na výjimečném místě, přímo na šíji poloostrova Kefalos, odkud je výhled také na západní pobřeží ostrova Kos, především na nádhernou pláž Kochylari, vzdálenou asi jeden kilometr. Nejbližší pláž je malá pláž Katerina s rybí tavernou, která je oddělena od pláže Agios Stefanos ruinami starobylé baziliky. Přístup k plážím v zálivu Kefalos Vám usnadní hotelová doprava, která Vás 3x denně zdarma doveze na pláž Agios Stefanos a zpět.

Ubytování

Příjemná studia mají prostorné zastíněné balkóny, odkud je krásný výhled na moře a ostrůvek Kastri. Studia jsou ve druhém patře a mají dvě samostatná lůžka. Jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (za příplatek). Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Vybavení a služby hotelu

Při prvním setkání na Vás dýchne příjemné rodinné prostředí. Hotel působí upraveně, má krásný bazén s lehátky, slunečníky a malým bazénem pro děti. Je odtud okouzlující výhled na záliv. V hotelu je bar, malá restaurace, kulečník a Wi-Fi (za příplatek). U hotelu je místo na parkování.

Stravování

V hotelu je podávána rozšířená kontinentální snídaně částečně formou bufetu a částečně servírovaná. Večeře je servírovaná a skládá se ze tří chodů (salát, hlavní jídlo, dezert). U každého chodu si vybíráte ze dvou možností.

Shrnutí

Pěkný hotel na neobvyklém, ale krásném místě s panoramatickým výhledem. Velkou předností je vlídnost a dobrá strava. Doporučujeme i milovníkům opuštěných pláží a milovníkům vodních sportů včetně kiteboardingu. Větší vzdálenost k nejbližším plážím v Agios Stefanos není na závadu, vzhledem k možnosti využití hotelové dopravy zdarma.

Vzdálenosti

od pláže Katerina: cca 750 m.
od pláže Agios Stefanos: cca 1,2 km.

Zdarma k tomuto zájezdu

Termíny odletu a ceník

Termíny a ceník

Zobrazit:
Datum od-do:
Načitám termíny ...
Ceny zájezdů HIT a Last Minute (LM) jsou v ceníku již po slevě.
Ceny ostatních zájezdů jsou v ceníku sníženy o věrnostní slevu Moje Viamare letecky 9 %

Další informace k cenám

Cena zahrnuje

letenku Praha - Kos - Praha včetně leteckých poplatků (2000 Kč), transfery, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle popisu, služby zástupce Viamare

Cena nezahrnuje-příplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 35 Kč/osoba/den
jednolůžkové studio: od 400 Kč/noc
klimatizace: cca 35 €/týden (platba na místě)
Wi-Fi: cca 5 €/90 min, cca 10 €/200 min
dítě do 2 let (0 - 1,99): 1000 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Ceny jsou kalkulovány

k 1.10.2016

7 důvodů proč Viamare

26 let zkušeností a stability
Osobně vybíráme ta nejkrásnější místa
Vybíráme hlavně místa bez masového turismu
Pravidelně kontrolujeme každé ubytování
Děti do 2 let cestují do Řecka za 500 Kč
Kodex kvality
Pojištění proti úpadku

Recenze

8,5
6 hodnocení
8,5 Ubytování
8,5 Služby
8,5 Okolí
8,5 Stravování
Řazení
9
Celkový dojem je výborný
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Celkový dojem je výborný. Že je hotel dále od pláže jsme věděli a nevadilo nám to, ...
Celkový dojem
Celkový dojem je výborný. Že je hotel dále od pláže jsme věděli a nevadilo nám to, trochu nám vadila malinko chladnější voda, ale to je dáno převládajícím směrem větru, během léta se voda jistě oteplí. Moře je ale nádherné a to vyrovná jakékoli výhrady. Pláže jsou při vstupu trochu oblázkové, takže vhod přijdou boty do vody, ale dá se najít několik míst s pláží písčitou. Výlet, který jsme si objednali (na ostrov Nisiros), byl velmi zajímavý. Závěrem velké poděkování delegátce, která nás dovolenou provázela, ze všech našich dovolených v posledních letech byla bezkonkurenčně nejlepší.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Borek Šach, 06.07.2017
10
Dovolená na ostrově Kos
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Dovolená v termínu 12. 9. - 26. 9. 2016. Letovisko Kefalos je krásné a klidné místo ...
Celkový dojem
Dovolená v termínu 12. 9. - 26. 9. 2016. Letovisko Kefalos je krásné a klidné místo s historickou částí, dostatkem taveren, obchůdků a půjčoven dopravních prostředků. Hotel na hřebeni dělícím výběžek ostrova, městská pláž vzdálená cca 750 metrů, ale obrovské plus je pláž Kochylari na druhé straně hřebenu, cca 40 minut chůze. Téměř nedozírná pláž, v celé své délce s jemným "písečkem", do moře tak 60 až 100 metrů pozvolný přístup a ty vlny (návětrná strana). Slunce, klid a sem tam človíček, takže 15 dnů koupání s plavkami i bez. Strava formou polopenze, snídaně "švédský stůl v řeckém podání - skromné, ale plně postačující. Tříchodé večeře, výběr ze tří menu - vždy se dá vybrat, hodnocení velmi dobré. Vlastní ubytování 3* zcela dostačující (sprcha, plně vybavená kuchyňka s lednicí). Největším bonusem je však delegátka Lenka Tučková - poradí a pomůže naprosto se vším, péče 1***. Úžasné místo, hotel je vidět že všech stran výběžku, vřelé doporučení od dvou mladších a s námi dovolenou trávících i dvou starších aktivních důchodců. Nemělo chybu, děkujeme. Manželé Lenka a Luboš, Hradec Králové.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Lenka a Lubomír, 04.01.2017
10
Popis hotelu a ozdravného pobytu září 2016
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Celkový dojem byl super. Díky paní delegátce cestovní kanceláře Viamare sl. Lence ...
Celkový dojem
Celkový dojem byl super. Díky paní delegátce cestovní kanceláře Viamare sl. Lence Tučkové a její dceři za nevyčerpatelné historické informace z ostrova a řecké historie. Strava a ubytování bylo díky majitelce penzionu, která perfektně umí anglicko-česky perfektní. Chceš-li krásné zážitky z dovolené mýti musíš na kopeček do Pantheonu jíti celý den a noc mít krásný výhled na záliv Kefalos budeš mít. Výhled na severní stranu bouřlivějšího moře budeš mít a jižní moře je klidné jako rybník, můžeš se rozhodnout kam jít. Severní pláž cca 4 km dlouhá, písčitá, mírné vlnobití jižní je písčito-oblázková. Doporučuji všem na krásné procházky, kde uvidí nerušené krásné výhledy. Všem mohu ještě doporučit si půjčit auto a zajet si na termály za městem Kos. Teplá voda cca 40 stupňů a léčí. Parádní zážitky všem mohu doporučit.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Josef + Marie, 13.11.2016
7
Klidná dovolená
7 Ubytování 7 Služby 7 Okolí 7 Stravování
Celkový dojem
Celá dovolená proběhla v klidu. Ubytování je s krásným výhledem na záliv s ostrůvkem ...
Celkový dojem
Celá dovolená proběhla v klidu. Ubytování je s krásným výhledem na záliv s ostrůvkem Kastri a na městečko Kefalos. V noci při pohledu z naší výšky (hotel Pantheon je umístěn na vršku) je nádherně osvětlený.Strava byla formou polopenze, kdy k snídani kromě volně dostupných potravin (chleba, máslo, džemy, med, jogurt, káva, džus) byl servírovaný pouze plátek šunky a plátek sýra. Z recenzí jsme to věděli a tak jsme si přilepšili z vlastních zdrojů. Po celou dobu žádné ovoce. Večeře byly servírované o třech chodech, hlavní jídlo bylo s výběrem ze dvou zpravidla řeckých jídel. Těšil jsem se na řecké zákusky, ale skutečný zákusek byl pouze jednou za týden, většinou byl zákusek vyřízen špetkou melouna. I v dnešní době má ne zrovna levný hotel zpoplatněnou wi-fi!!! Má zpoplatněné i použití počítače umístěného v hale recepce!!!Přes naší ochotnou a milou delegátku jsme si půjčili skútr, ale stroj byl ve velmi špatném stavu. Za 20 let, kdy si skútry v Řecku půjčujeme byly skútry vždy plně funkční. U tohoto skútru nefungoval tachometr a palivoměr, takže bylo velmi obtížné sledovat stav benzínu (nebo neustále dotankovávat), abychom někde nezůstali viset bez benzínu. Skútr nám v půjčovně dali s prázdnou nádrží s doporučením okamžitého natankování u pumpy vzdálené cca 100 metrů od půjčovny. Vzhledem k ceně benzínu v Řecku (po přepočtu asi 48 Kč./l.) je potom líto nechávat v nádrži mnoho benzínu.Výhodnější (samozřejmě pro zákazníka) je půjčovat skútr s plnou nádrží a s plnou nádrží jej žádat při vracení.S dovolenou jsme byli spokojeni, splnila naše očekávání a můžeme říci, že ostrov Kos je velmi hezký s krásnými plážemi jak na severu s trvalým větrem, tak i na jihu.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jiří, 10.08.2016
6
Dovolena - Kos, Pantheon
6 Ubytování 6 Služby 6 Okolí 6 Stravování
Celkový dojem
Ostrov Kos a hotel penzion Pantheon jsme navštívili letos již potřetí a musím ...
Celkový dojem
Ostrov Kos a hotel penzion Pantheon jsme navštívili letos již potřetí a musím konstatovat, že jsme byli až na drobné nedostatky jako vždy velmi spokojeni. Ubytovaní je príjemné s nádherným výhledem na moře a ostrůvek Kastri. Úklid, výměna povlečení a čistota perfektní. Slabinou jsou stále se opakující snídaně plátek šunky a sýra s toustem. K dispozici je ještě chléb, máslo, marmeláda, med a řecký jogurt. K pití káva, čaj nebo kozí mléko. Je tu však možnost si za tři eura objednat i něco jako hemeneks. Večeře byly o poznání lepši vždy na výběr ze dvou možností + dezert. Pokud by si někdo nevybral opět je možné si za eura objednat něco z běžného menu. Moře jako vždy čisté i když letos poněkud chladnějši.Ostrov Kos jsme během dvou dnů zvětší části projeli na skútru a jestli má někdo obavu z uprchlíků, tak může být klidný.... nepotkali jsme ani jednoho. Paní delegátka Lenka Tučková byla milá a ochotná. Touto cestou jí ještě jednou děkujeme za její služby .
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Plocarovi, 05.08.2016
9
Nevěřte médiím, leťte na KOS !
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
A právě Pantheon může být tím ideálním místem. Vycházím ze situace v srpnu 2015. ...
Celkový dojem
A právě Pantheon může být tím ideálním místem. Vycházím ze situace v srpnu 2015. Služby CK Viamare znám již delší řadu let, proto jsem vůbec neřešil spolehlivost, kvalitu, reference. Z mého pohledu šlo proto o jasnou sázku na jistotu. Na Kosu jsem již jednou strávil dovolenou - západní část Kosu - Kefalos má pro mě osobně velké kouzlo a půvab.Tentokrát jsem zvolil poprvé PANTHEON a volby jsem nelitoval. Je sice pravda, že mořské vlny vám nešumí pár kroků od okna, ale obrovskou náhradou je možnost zvolit si podle chuti a nálady severní nebo jižní pláže ostrova, na které máte z hotelu jedinečný výhled. Pokud využijete k poznávání Kosu i auto nebo jiné přibližovadlo nabízí se vám jedinečná relaxace na nepřelidněných plážích, pravděpodobně objevíte nějakou romantickou pláž zcela bez lidí.Neprofesionální práce novinářů a mediální fámy v této sezóně způsobily, že v této destinaci nastal pokles evropských turistů. Projel jsem celý ostrov a na uprchlíky jsem narazil pouze na některých místech hlavního města. Není pravda, že chodí po jiných částech ostrova nebo že obtěžují návštěvníky nebo že jsou pro ně dokonce hrozbou.Řecká policie na Kosu posílená o policisty z jiných části Řecka dělá pro bezpečnost maximum. Pevnina odlehčuje ostrovu speciálním trajektem, který migranty odváží. Jisté sympatie prokazují místní obyvatelé běžencům ze Sýrie, naopak nejméně pochopení mají pro Pákistánce.Vraťme se k PANTHEONU. Převažují zde turisté z Velké Británie a následují Italové. Češi jsou zde malou ale vítanou menšinou - kdo si chce na dovolené odpočinout i od krajanů, má ideální šanci. Jde o velmi klidné místo, noční decibely oproti jiným střediskům téměř zanedbatelné. Bezproblémový úklid a výměna ručníků. Pohodovou atmosféru zajišťují příjemní majitelé. Kvalitě a množství jídla nelze nic podstatného vytknout. Vzhledem k tomu, že jsem ale mlsným a náročným strávníkem, bych polopenzi ohodnotil klasickou školní dvojkou...Obrovský dík patří delegátce LENCE za pečlivý, neformální avšak vysoce profesionální a lidský přístup. Pokud vás tedy Pantheon zaujal, probíráte tyto recenze a přemýšlíte, jestli vám klady tohoto ubytování vyhovují, doporučuji neváhat a zvolit tyto sázky "na jistotu" : Viamare + hotel Pantheon.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Pavel, 25.08.2015

Mapa

Poloha hotelu na mapě má pouze informativní charakter a je poskytována bez záruky. Zobrazit velkou mapu

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour