DAMNONI BAY hotel   

Klimatizace Bazén Wi-Fi (bez záruky) Výhled na moře
Last Minute
HIT
First Minute
Doporu-čujeme
Doporučujeme
Dítě pobyt zdarma
Informace o destinaci

Výlety, letoviska, půjčení auta...

O zájezdu

Bazén, Do 500 m od pláže, Klidné prostředí, Klimatizace, Výhled na moře, Wi-Fi (bez záruky),

Informace o ubytování

2-3 lůžka
polopenze

Poloha

Hotelové budovy stojí ve svahu nad zátokou Damnoni asi 3 km od letoviska Plakias. Na krásnou pláž Damnoni se dostanete asi za 10 minut po schodech a pěšině, která vede podél areálu Hapimag. Díky této poloze je z hotelu nádherný panoramatický výhled na záliv Damnoni.

Ubytování

Standardní prostorné pokoje nabízené Viamare jsou dvoulůžkové, některé z možností přistýlky (pevné lůžko). Mají výhled na moře a pláž Damnoni, některé mají výhled na moře částečně zastíněný zelení. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem, balkónem, ledničkou a klimatizací (za příplatek). Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Vybavení a služby hotelu

Bar, televizní kout s TV/SAT, Wi-Fi (v hale hotelu), playstation, projektor, venkovní bazén s lehátky, odkud je překrásný výhled na záliv Damnoni. Stolní tenis, kulečník, stolní fotbal a šipky. Pláž Damnoni je proslulá vodními sporty.

Stravování

Polopenze se podává v hotelové restauraci formou bufetu. Snídaně rozšířená kontinentální, večeře se skládá ze salátu, předkrmu, hlavního jídla (dva druhy) a dezertu (ovoce nebo sladkost).

Shrnutí

Cenově velmi dostupný hotel ocení především ti, kteří mají rádi neobvyklá místa s krásnými výhledy. Milovníci koupání si budou pochvalovat pláž Damnoni a další krásné pláže této oblasti.

Vzdálenosti

od pláže Damnoni: cca 390 m.
od letoviska Plakias: cca 2,5 km.

Zdarma k tomuto zájezdu

Termíny odletu a ceník

Termíny a ceník

Zobrazit:
Datum od-do:
Načitám termíny ...
Ceny zájezdů HIT a Last Minute (LM) jsou v ceníku již po slevě.
Ceny ostatních zájezdů jsou v ceníku sníženy o věrnostní slevu Moje Viamare letecky 9 %

Další informace k cenám

Cena zahrnuje

letenku Praha/Ostrava - Heraklion - Praha/Ostrava včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle ceníku, služby zástupce CK

Cena nezahrnuje-příplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
jednolůžkový pokoj: od 600 Kč/noc
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Ceny jsou kalkulovány

k 1.10.2017

7 důvodů proč Viamare

26 let zkušeností a stability
Osobně vybíráme ta nejkrásnější místa
Vybíráme hlavně místa bez masového turismu
Pravidelně kontrolujeme každé ubytování
Děti do 2 let cestují do Řecka za 500 Kč
Kodex kvality
Pojištění proti úpadku

Recenze

8,2
10 hodnocení
8,2 Ubytování
8,2 Služby
8,2 Okolí
8,2 Stravování
Řazení
1 2
10
Klidná dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Klidný,"rodinný hotel", dobré jídlo, teplé moře, pěkné pláže, horší cestu k vodě ...
Celkový dojem
Klidný,"rodinný hotel", dobré jídlo, teplé moře, pěkné pláže, horší cestu k vodě bohatě vyváží nádherný výhled z terasy i z balkonu. Kochala jsem se každý den úžasnými horami a krajinou v okolí. Děkuji
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Žáková Dana, 24.07.2017
8
Klidná dovolená
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Pobyt od 7. do 17.6.2017. Damnoni je klidné místo, skládající se z jednotlivých ...
Celkový dojem
Pobyt od 7. do 17.6.2017. Damnoni je klidné místo, skládající se z jednotlivých rekreačních zařízení. Ubytování Viamare je umístěno ve svahu a z balkonů je krásný výhled na záliv.Ubytování má standardní velikost s prostorným balkonem. Zařízení je starší, ale funkční.Strava, polopenze je podávána formou bufetu a obsahuje vše co je obvyklé. Moře je nádherně čisté a již v době našeho pobytu mělo příjemnou teplotu. Pláž je dlouhá a v místě, kde nejsou pevné slunečníky je velmi řídce obsazená. Doporučuji si udělat pěší výlet přes středisko Kalypso Village do Plakiasu a zpět krásnou cestou olivovým hájem.Pokud neobdržíte hlučné sousedy, strávíte dovolenou ve velmi tichém prostředí.S dovoleno jsme byli spokojeni.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
JIří Vicek, 22.06.2017
8
Dovolená se nám velmi líbila
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Dovolená se nám velmi líbila, ubytování hezké s krásným výhledem na moře i hory. Jen ...
Celkový dojem
Dovolená se nám velmi líbila, ubytování hezké s krásným výhledem na moře i hory. Jen nás trošku v prvních dnech trápili komáři. Je škoda, že nejsou v oknech sítě proti hmyzu. Určitě by pomohly. Personál velmi příjemný. Se stravou jsme byli spokojeni, byla pestrá a dostačující. Moře i pláže krásné. Pro odpočinek ideální místo vzdálené ruchu měst.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Dagmar Štrajtová, 19.06.2017
7
Prima dovolená
7 Ubytování 7 Služby 7 Okolí 7 Stravování
Celkový dojem
Ubytování i strava odpovídají ceně zájezdu. Při snídaních bychom uvítali i nepatrnou ...
Celkový dojem
Ubytování i strava odpovídají ceně zájezdu. Při snídaních bychom uvítali i nepatrnou změnu v každodenním stereotypním provedení. Hotel, pláž i okolí plně odpovídají popisu v katalogu. S delegátkou jsme se setkali jen jednou a to v den příjezdu. Jistě, kdyby bylo potřeba, byla by k dispozici. Na zájezdu jsme, díkybohu, neměli žádný problém, takže jsme byli spokojeni a těšíme se na další vaši nabídku zájezdů, které pořádáte.Doporučení: dotazníky rozdávat během pobytu a ne až v autobusu na zpáteční cestě na letiště. I když je na letišti ve frontě k odbavení dost času, je to nepohodlné a nepraktické.S pozdravem L. Veselá
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Ludmila Veselá, 20.09.2016
9
Hotel na úžasném místě
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Hotel je na úžasném místě, díváte se na hory a na moře. Kvalita jídla a ubytování ...
Celkový dojem
Hotel je na úžasném místě, díváte se na hory a na moře. Kvalita jídla a ubytování převyšuje cenu zájezdu. Někdy je víc větrno.Ráda bych touto cestou poděkovala naší delegátce Petře, která Vás neopustí v nouzi a pomáhá, jak může. Zvládá kritické situace s klidem. Moc jí děkujeme.Hotel, jídlo, příroda - vše se nám líbilo. Chceme se sem zase vrátit.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Michaela Boušová, 12.09.2016
6
Damnoni bay
6 Ubytování 6 Služby 6 Okolí 6 Stravování
Celkový dojem
Celkový dojem z dovolené krásný, místo bylo záměrně vybráno mimo velká turistická ...
Celkový dojem
Celkový dojem z dovolené krásný, místo bylo záměrně vybráno mimo velká turistická střediska, užili jsme si klid a krásné výhledy na hory, přírodu a čisté moře, absolvovali jeden organizovaný výlet, který se nám líbil a jinak jsme podnikali vlastní menší výlety do okolí.Příjemný rodinný hotel s krásným výhledem na zátoku, trochu více opotřebovaný, ale udržovaný v čistotě - vhodné pro nenáročné klienty, kteří budou většinu času trávit na čistých plážích v okolí či výletech po okolních horách. Strava byla dobrá, kvalitní, v dostatečném množství, vždy se dalo vybrat a nakombinovat, díky bufetovému podávání.Delegátka Petra příjemná, poskytla nám úvodní informace, pravidelně docházela do hotelu na schůzky, byla dosažitelná i telefonem, na výletě byl výklad s mapkou a doporučením obchodů či taveren, při odletu nápomocná při odbavení.Pláže v okolí hotelu byly čisté a moře také, možnost pronájmu slunečníku a lehátek za poplatek, místo i pro vlastní vybavení, boty do vody nejsou potřeba - většinou písek nebo kombinovaný s hrubším pískem či menšími oblázky, v našem termínu (27.8.-7.9.2016) nebyly pláže rozhodně přelidněné.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Eva Müllerová, 11.09.2016
8
Damnoni Bay 17.- 27.8.2016
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Velice klidný, příjemný hotel rodinné atmosféry s ochotným a vstřícným personálem ...
Celkový dojem
Velice klidný, příjemný hotel rodinné atmosféry s ochotným a vstřícným personálem (většinou rodina). Ubytování v prostorných pokojích s terasou a s výhledem na hory a moře. Překrásné pozorování východu měsíce zpoza hor ))))).Strava je řešena polopenzí ..... bufetovou formou + zeleninový bar....... za mě spokojenost. Koupání nádherné, voda průzračná. Na pláži pronajmete .....2 lehátka + slunečník / 5 €/ den.Pláže čisté a doporučuji vyzkoušet i okolní.Výlet jsme podnikli pouze jeden, a to do večerního Rhetymna, 18 €.Ještě bych ráda pochválila CK VIAMARE..... cestování na sebe všude navazovalo, nikde nebyl problém, co bylo slíbeno - dodrženo. Díky za klidnou dovolenou a příště s Vámi ráda pojedu. Kdo vyhledává klidnou dovolenou bez animací, hluku a v nádherné přírodě - doporučuji Damnoni Bay, určitě se tam ještě vrátím. Díky
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Eva Mrzenová, 10.09.2016
8
Damnoni Bay
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Klidná dovolená v rodinném hotelu. Ubytování slušné, úklid a výměna ...
Celkový dojem
Klidná dovolená v rodinném hotelu. Ubytování slušné, úklid a výměna povlečení/ručníků pravidelná. Strava chutná a dostatečná. Snídaně výběr z marmelád, lupínků, müsli, výborný krétský med, vajíčka, řecký jogurt, zelenina, meloun, snad jen salám a plátkový sýr kazí dojem (společně se stále stejnými buchtami)...Káva, výběr čajů, voda nebo džus. Večeře polévka a cca dvě až tři typická řecká jídla, co hrdlo ráčí...Nápoje už za své, ale vychlazené pivo a chutné stáčené víno za rozumné ceny. Personál ochotný, pracovitý. Bazén, terasa, výhled na hory a moře fantazie. Možnost výběru z několika pláží, štěrkové-pískové, nudy či textil, otevřené nebo mezi skalisky. Fajn procházky, šnorchlování - je na co koukat. Doporučuji vypůjčit motorku a projet pobřeží a nedaleké hory! Ceny v tavernách a obchodech jiné než ve vnitrozemí.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jiří Javůrek, 30.08.2016
1 2

Mapa

Poloha hotelu na mapě má pouze informativní charakter a je poskytována bez záruky. Zobrazit velkou mapu

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour