MARE MONTE
  • Odjezd 2020-07-18
  • Last Minute
 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování

Hotovo
Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Poloha

Hotel se nachází na severozápadě Kréty, přímo na písčité pláži Almiros, 1 km od malebného letoviska Georgioupolis dostupné pěšky po pláži či po cestě vedoucí za hotelem. 20 km od Rethymna, 45 km od Chanie, 120 km od letiště v Heraklionu. Autobusová zastávka cca 80 m.

Vybavení a služby

Vstupní hala s recepcí, výtah, kout s TV, restaurace, hlavní bar, snack bar „La Pergola“, bazén (s dětskou částí), bar u bazénu, taverna „Mezze“, bazén se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži (zdarma), minimarket, amfiteátr s venkovní diskotékou, pétanque, minigolf, 2 tenisové kurty, stolní tenis, Wi-Fi – veřejné prostory, hlavní budova (zdarma), dětská postýlka na vyžádání.

Ubytování

2lůžkové pokoje (hlavní budova či bungalovy) s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo 2 přistýlek pro děti mají koupelnu s vanou/WC, klimatizaci, lednici, fén, plážové osušky, SAT/TV (i vysílání ČT24), telefon, trezor (cca 2 EUR/den), balkon či terasu.

Stravování

All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, místní víno, voda, místní pivo, nealkoholické nápoje (soda, ovocný džus z koncentrátu), ouzo a rakije u obědů a večeří, 1x týdně možnost večeře v taverně "Mezze" (stejné stanovené menu, řecké jídlo, nutná rezervace), sladkosti ve snack baru či hlavním baru (10.00-18.00 hod.), nápoje v barech (10.00-24.00 hod.) - nealkoholické nápoje (z nápojového automatu, ovocný džus z koncentrátu, soda, grenadina, mátový sirup, voda, ledový čaj), místní alkoholické nápoje (ouzo, rakije, gin, rum, vodka, cinzano, koktejly z místních nápojů, místní pivo,
místní víno z nápojového automatu), teplé nápoje ( filtrovaná káva, řecká káva, čaj, espresso a cappuccino z automatu). Při večeři se vyžaduje vhodné oblečení. Program all inclusive začíná v den příjezdu do hotelu ve 12.00 hod. a končí v den odjezdu z hotelu ve 12.00 hod.

Pláž

Písečná pláž vzdálená cca 30m, slunečníky a lehátka na pláži zdarma.

Vzdálenosti

Pláž Almiros: cca 30m
Centrum Georgioupolis: cca 1km
Rethymno: 20 km

Poznámka

Povinná pobytová taxa:
3 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely

Poplatek je účtován za pokoj, nikoliv za osobu a platí se na místě.

Cena zahrnuje

letenku Praha - Heraklion - Praha včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, 7x ubytování, stravování dle ceníku, služby zástupce TRAVEL FAMILY (Viamare, VTT, Vítkovice Tours, Kovotour Plus).

Volitelné doplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 50 Kč/osoba/den
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Ceny jsou kalkulovány

k 20.09.2019

Typové pokoje

  • 2lůžkový pokoj s možností přistýlky - Pokoj 2(+1)
Služby ubytování
Vybavení a služby:
Za příplatek:
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie