DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Poloha

Hotel je situován v Kalo Nero, která nabízí řadu minimarketů, restaurací a místních taveren a nachází se poblíž města Kyparissia. Jeho poloha je ideálním místem se snadným přístupem do okolních oblastí a okolních vesnic. Hotel se nachází pouhých 15 m od moře a slavné pláže Kalo Nero, od které je oddělen pouze pobřežní cestou. Hotel se tedy stává ideálním místem k relaxaci na pláži, ale nabízí i skvělý výchozí bod pro poznání krás a historie Peloponéského poloostrova.

V blízkosti také najdete oblíbené místo Pisina Pool & Beach Bar (přibližně 500 metrů). Velký bazén obklopen lehátky se slunečníky v těsné blízkosti pláže je ideálním místem pro odpočinek a odreagování. Můžete zde strávit celý den zdarma v případě jakékoliv útraty (částka není nijak omezena).

Vybavení a služby

V hotelu najdete recepci, bezpečnostní trezor na recepci (za poplatek), lounge místnost s TV, restauraci, bazén se slanou vodou a hydromasážními tryskami, sluneční terasu s lehátky a slunečníky, bar u bazénu, Wi-Fi připojení ve společných prostorech, malé dětské hřiště, tenisový kurt, stolní tenis a parkoviště.

Ubytování

K dispozici jsou studia (v patře) pro 2-3 osoby a apartmány (v přízemí) pro 2-4 osoby. Mezi vybavení patří koupelna s WC, prostorná kuchyňka (včetně vařiče, základního nádobí, ledničky a rychlovarné konvice), klimatizace, Wi-Fi, TV/SAT, telefon, fén a balkón.

Stravování

V hotelu je podávána polopenze formou bufetu.

Pláž

Čistá písčito-oblázková pláž Kalo Nero s lehátky a slunečníky je od hotelu pouhých 15 m. Vstup do vody je prudší a oblázkový, ale díky tomu je voda v moři křišťálově čistá. Jak by se také jinak vesnička mohla nazývat Kaló Neró - dobrá voda… Celá pláž je v ochranném pásmu Natura 2000, takže místo rušivých vodních atrakcí zde potkáte maximálně označená hnízda s právě nakladenými vejci karet obecných.

Vzdálenosti

Pláž Kalo Nero: 15 m.
Město Kyparissia: cca 8 km.

Doplňující informace

Dovolená s Viamare (člen Travel Family).

Cena zahrnuje

letenku Praha - Kalamata - Praha včetně všech leteckých poplatků, transfery v destinaci, 10x nebo 11x ubytování, služby zástupce CK

Volitelné doplatky

cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Typové pokoje

Základní informace
  •  Pláž do 100 m
Vzdálenosti
  •  K moři: 15 m
Služby ubytování
Vybavení a služby:
  • Sportovní vyžití
Za příplatek:
Vhodné pro
  • Novinka
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie