KARPATHIOS   studia - recenze

Recenze

9
4 hodnocení
9 Ubytování
9 Služby
9 Okolí
9 Stravování
Řazení
10
Super dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Velká spokojenost :-) Penzion je přesně podle našich představ - skvělá volba pro ty, ...
Celkový dojem
Velká spokojenost :-) Penzion je přesně podle našich představ - skvělá volba pro ty, kteří nepreferují velké hotely přeplněné lidmi a kterým nevadí, že nemají moře hned u nosu a musí si k němu dojít. Odměnou za to je z jedné strany z balkonu krásný výhled na moře a městečko Pefki a z druhé strany na skálu...nikdo kolem penzionu nechodí, takže tam byl klid.Apartmán byl prostorný, denně uklizený, kuchyňský koutek dostatečně vybavený. Bazén byl krásně čistý, bar s WiFi zdarma nabízí dostatečné a pestré občerstvení, jedna porce jídla by stačila i pro dva lidi. Pláže byly čisté, písečné a moře...jedním slovem - nádhera. Delegátka Petra Cimrmanová byla naprosto super - milá, usměvavá, ochotná, se vším poradila a pomohla.Celkově na nás udělal Rhodos dobrý dojem, v porovnání s jinými řeckými ostrovy na nás působil čistě...ač nás řecký nepořádek neruší neb ochota a milá povaha Řeků a celková krása Řecka jsou pro nás přednější. Takže... Díky a zase někdy ahoj Řecko!!!
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
R.I.T., 21.08.2017
9
Rhodos na 1*
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Ubytování prostorné, čisté, dobře vybavené, denně uklízené, vadná sprcha vyměněna za ...
Celkový dojem
Ubytování prostorné, čisté, dobře vybavené, denně uklízené, vadná sprcha vyměněna za novou týž den. Apartmány jsou dál od moře a na kopci, ale to jsme věděli a s krásným výhledem na moře a celé okolí... Pláže písčité, moře teploučké, u apartmánů pěkný bazén s barem. Cca 20 minut chůze od apartmánů je vyhlídkový kopec s kapličkou a křížem, s nádherným výhledem na východ i západ slunce...Nadprůměrná delegátka Petra, poradila, pomohla (potřebovali jsme lékaře k dítěti, vše zařídila, přijel až na pokoj).Půjčení auta přes delegátku zcela bez problémů, zařídila nám i změnu termínu kvůli nemoci dítěte.S výletem na ostrov Symi jsme byli spokojeni, moc se nám tam líbilo...S cestovkou jsme byli na dovolené po dost dlouhé době (jezdíme soukromě). Po přečtení recenzí na různé CK jsem měla trochu obavy a dost dlouho jsem vybírala a Viamare byla dobrá volba. Byla jsem docela překvapená, jak to všechno "klapalo". Od objednávky až po přílet domů velká spokojenost. Takže pokud příště s cestovkou, tak s Viamare...
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Blanka Niederlová, 13.08.2017
10
Krásná dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Vše perfektní jako vždy na řeckých ostrovech, opět nezklamalo.Ubytování - nádherné, ...
Celkový dojem
Vše perfektní jako vždy na řeckých ostrovech, opět nezklamalo.Ubytování - nádherné, čisté, na kopci, ale za to úžasný pohled na moře a okolíMoře - přenádherné, čisté, osvěžující voda, vhodné k plavání(bez velkých vln)Výlety - půldenní s českým průvodcem do Rhodosu, úžasná projekce 9D o vzniku a historii ostrova - zážitek!Jinak individuální výlety do Lindosu, také nádhera!Pefki je zaměřeno na anglickou klientelu, takže poněkud dražší.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jaroslava Straznicka, 13.07.2017
7
Bonusem je vám krásný výhled na moře
7 Ubytování 7 Služby 7 Okolí 7 Stravování
Celkový dojem
Pokud hledáte ubytování ve vesnici s řeckou atmosférou nebude Pefki ta správná ...
Celkový dojem
Pokud hledáte ubytování ve vesnici s řeckou atmosférou nebude Pefki ta správná volba. Letovisko je zaměřeno na anglickou klientelu, která je zde ve velké převaze. Celý apartmánový komplex stojí v kopci, v úseku od silnice i docela velké stoupání, tak nedoporučuji lidem s pohybovými problémy. Bonusem je vám krásný výhled na moře a celé letovisko. Ubytování staršího data, nejvíce je to znát asi v koupelně, která za cca 20 let nezaznamenala žádnou změnu, ale všude bylo čisto a úklid probíhal každý den. Bazén u ubytování až luxusně velký s křišťálově čistou vodou jsme nezkusili, dávali jsme přednost moři. Hlavní pláž přeplněná slunečníky, ale stačí popojít k některé z pláží vedlejších. Služby delegátky na 1*.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Pavlína, 05.07.2017

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour