Z rozhodnutí vlády ČR jsou všechny naše pobočky dočasně uzavřeny do 15. 4. 2020. K dispozici jsme na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Středisko Kalathos se nalézá na východním pobřeží ostrova Rhodos, nedaleko stejnojmenné vesničky, která si stále uchovává svoje kouzlo a tradice. Do hlavního města Rhodos je to cca 40 km.

Oblast je známá svými písčito-oblázkovými plážemi, které mají pozvolný vstup do moře a jsou tak ideální pro rodiny s malými dětmi. Nejznámější je pláž Kalathos Beach, která je dlouhá několik kilometrů. Na pláži je možnost pronájmu slunečníků a lehátek, ale také je zde možnost výběru ze široké nabídky vodních sportů. Najdete zde i řadu barů a příjemných taveren.

Pouhých asi 6 km od Kalathos je nádherné městečko Lindos, kde naleznete druhou nejzachovalejší akropoli Řecka. Nezapomeňte využít výborné dopravní obslužnosti a navštívit toto okouzlující městečko.

Transfer

Transfer z letiště (cca 45 km) potrvá asi 50 minut (v závislosti na provozu).

To nejdůležitější o RHODOS - KALATHOS

taverny, bary, možnost pronájmu lehátek a slunečníků, stanoviště vodních sportů. Možnost pronájmu dopravních prostředků a rezervace výletů přes zástupce Viamare. Další bary a taverny, obchody, pekárny, směnárnu, telefon a stanoviště taxi najdete v městečku Lindos, které je vzdáleno asi 6km

Zástupce Viamare do místa pravidelně dojíždí.

Vlajka země Řecko
Oficiální název Řecká (Helénská) republika
Datum založení 1946
Hlavní město Athény (Athínai)
Měna Euro (€)
Rozloha 131 944 km2
Nejvyšší hora Mytikas v pohoří Olympos (2917 m n. m.)
Náboženství Řecké ortodoxní 98 %
Oficiální jazyk Řečtina
Časový posun + 1 hodina

ATRIUM PALACE THALASSO SPA RESORT & VILLAS

22.května 9 dní All inclusive
-8%
35 135 / os.