Vážení klienti, všechny naše pobočky zůstavají uzavřeny do 15. 6. 2020. K dispozici jsme v pracovní dny na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Turistické letovisko Kiotari leží na jihovýchodním pobřeží ostrova Rhodos asi 60 km od hlavního města Rhodos. V letovisku naleznete pár taveren, obchody, bankomat, lékarnu, taxislužbu. Ke Kiotari neodmyslitelně patří nádherná písčito-oblázková pláž s modrou vlajkou EU, kde si můžete pronajmout lehátka a slunečníky (cca 8 €/set - 2 lehátka + 1 slunečník) nebo vyzkoušet vodní atrakce (banán, ringo), vodní lyže, windsurfing nebo parasailing. Po středisku jezdí vyhlídkový minivláček. Toto místo je ideální pro ty, kdo hledají odpočinek na pláži, případně rádi provozují vodní sporty. V nedalekém Asklipiu se nachází zrenovovaný byzantský kostel, dvě muzea a také zřícenina hradu z 15. století.

Transfer

Transfer z letiště (cca 60 km) potrvá asi 2 h. (v závislosti na provozu).

To nejdůležitější o Kiotari

Pár taveren, obchody, bankomat. lékarna, taxi, možnost půjčení motorových vozidel a rezervace výletů přes zástupce Viamare, lodní taxi do Lindosu a zpět. Další taverny jsou ve vesnici Asklipio vzdálené asi 4 km.

Zástupce Viamare do místa pravidelně dojíždí.

Vlajka země Řecko
Oficiální název Řecká (Helénská) republika
Datum založení 1946
Hlavní město Athény (Athínai)
Měna Euro (€)
Rozloha 131 944 km2
Nejvyšší hora Mytikas v pohoří Olympos (2917 m n. m.)
Náboženství Řecké ortodoxní 98 %
Oficiální jazyk Řečtina
Časový posun + 1 hodina

MITSIS RODOS VILLAGE BEACH HOTEL & SPA

3.července 9 dní All inclusive
33 190 / os.