SLEVY AŽ 45% NA LÉTO 2021 + 6 % SLEVA NAVÍC PŘI PLNÉ UHRADĚ DO 30. 11.

Recenze - POSSIDONIO

Zobrazit ubytování
7,8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 7
STRAVA 8
Poklidná odpočinková dovolená na řeckém ostrově

Strávili jsme 14 nocí na klidném místě, kde bylo možné věnovat se akorát odpočinku včetně plavání, dobrého jídla a krátkých procházek.

Poloha

V okolí hotelu bylo jen pár dalších domům v místě jen jeden malý obchůdek a ještě jedna taverna, kromě té, ve které jsme my měli zařízenu polopenzi. Pláž měla zkraje oblázky, později v moři písek, šlo to zvládnout bez bot do vody. Protože jsme byli ze začátku sezóny, nebyl problém sehnat na pláži lehátko. Barman nabízel občerstvení, ale nebyli jsme nuceni si něco kupovat. K dispozici byl i bazén, ale zvláště odpoledne byl plný vos, které se do něj chodili napít.

Stravování

Zkušenost máme jen z jedné restaurace, protože jiná nebyla v místě ubytování k dispozici. Kdo si nepůjčil auto, nemohl se v podstatě jinam dostat, jedině pěšky na sousední pláž, kde byla také restaurace. V naší restauraci byly večeře servírované, jídla bylo hodně, akorát jsme čekali více mořských specialit a ne tak často hranolky. K večeři byla již v ceně trocha bílého vína, ostatní pití se dokupovalo.

Další služby

Ubytování bylo na dobré úrovni, šlo o takzvané studio, které se od normálního pokoje lišilo akorát tím, že mělo malý kuchyňský kout (naštěstí s dostatečně velkou ledničkou). Oproti popisu nebyla k dispozici varná konvice, kterou však pro jistotu vždy vozíme. Klimatizaci bylo potřeba dokoupit, což většina ostatních klientů neudělala. Se službami delegáta jsme byli velice spokojeni, poskytl nám informace o ostrově a výletech či místech, která sám poznal. Zařídil nám půjčení terénního auta. V místě ubytování však nebylo možné dostat pořádnou mapu, ani nám ji nedodala půjčovna aut. Auto bylo dodáno první den až po 10. hodině. Protože jsme jezdili i po horších silnicích, chyběla nám pořádná mapa, ale nakonec jsme vše zvládli a s výlety, co jsme si sami naplánovali jsme byli v podstatě spokojeni. Akorát jsme někdy ztratili čas hledáním správné cesty.

Renata Povolná
14.07.2019