Vážení klienti, všechny naše pobočky zůstavají uzavřeny do 31. 5. 2020. K dispozici jsme v pracovní dny na telefonu (Po–Pá: 9–15 hod.) nebo e-mailu [email protected]

Moře a pláže ve Skala Rachoni

Kam se jít koupat a opalovat v oblíbeném letovisku

1 zájezdů

Pláže ve Skala Rachoni

Skala Rachoni je přímo proslulé svými nádhernými plážemi. Dlouhá písčitá pobřeží s mírným svažováním do hloubky jsou jako stvořená pro rodiny s dětmi. Na plážích si můžete vyzkoušet také řadu vodních sportů. Pláže na ostrově nabízí kvalitní vybavení a další možnosti vyžití. Nevelký ostrov vybízí k poznávání i dalších míst. Na jihu najdete povrch spíše s jemným pískem, západ se vyznačuje hlubokými zátokami a skalnatým povrchem. Velice oblíbená a zároveň největší pláž, Golden Beach, vychází vstříc také nudistům. Paradise Beach je známá pro vysoké vlny na začátku a na konci sezóny. Alyki nelze přehlédnout díky poloostrovu, který zde vybíhá do moře. Krásných pláží najdete na ostrově nespočet a každý si zde přijde na své. Snad na každé se nachází alespoň kousek zeleně. Ideální způsob, jak se alespoň na chvíli ukrýt před paprsky poledního sluníčka.

Moře ve Skala Rachoni

Pokud se vydáte do Skala Rachoni, můžete se těšit na opravdu luxusní koupání. Na průzračně čistou vodu budete ještě dlouho vzpomínat. Dosahuje teplot nejčastěji okolo 25 °C. I díky krásnému moři nabývají zdejší letoviska na oblibě. Přesto má ostrov stále spíše komornější atmosféru. Pokud zatoužíte okusit pocit absolutního soukromí na pláži, i to se vám na ostrově může snadno splnit.

RACHONI BAY

2.června 11 dní Polopenze
24 990 / os.