LAST MINUTE dovolená za parádní ceny    |    Řecko    |    Chorvatsko    |    Černá Hora    |    další země >>

Recenze - CAPE KANAPITSA

Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
10
1 hodnocení
10
UBYTOVÁNÍ
10
SLUŽBY
10
OKOLÍ
10
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Nespočet nádherných písčitých pláží a příjemné klima!

Skiathos předčil naše očekávání - velmi příjemné počasí (začátkem srpna bylo do +30 °C, svěží vzduch a hlavně nefoukal silný vítr, který nesnášíme), dobré jídlo (v restauracích nosí až moc velké porce, které jeden člověk nemůže ujíst, tak ...

Celkový dojem

Skiathos předčil naše očekávání - velmi příjemné počasí (začátkem srpna bylo do +30 °C, svěží vzduch a hlavně nefoukal silný vítr, který nesnášíme), dobré jídlo (v restauracích nosí až moc velké porce, které jeden člověk nemůže ujíst, tak lepší je objednávat méně) a desítky krásných písčitých pláží zejména na jihu. Ty jsou snadno dosažitelné autobusem, který jezdí každých 15 min a zastávky jsou chytře očíslované od 1-25. K plážím na západě a severu se lze dostat lodí nebo autem (nebo busem a pak pár km pěšky). Doporučuji půjčit si jeep nebo čtyřkolku do terénu (nejen kvůli plážím, ale i k návštěvám kláštěrů a cestování po ostrově). My měli malé auto Daihatsu na 7 dní a tím jsme bohužel mohli jezdit pouze po hlavních silnicích. Naše oblíbená pláž Eleni beach s průzračným mořem byla na západě (na pláži je pěkný bar s hudbou, chodí tam zejména mladí lidé, ale dá se ležet dál u skal, kde je klid). Naše delegátka Helena byla skvělá! Ochotně se každému snažila pomoci a případné problémy vyřešit.Hotel Cape Kanapitsa má jedinečnou polohu na skále, úžasný výhled z oken na záliv a z obou stran pěšky snadno dosažitelné menší písečné pláže. Jen je tam trochu problém s pokoji. Každý vypadá trochu jinak, některé pokoje jsou starší, některé novější a modernější. Připlatili jsme si za pokoj DeLux. Ten, který jsme dostali při příjezdu kategorii DeLux nepřipomínal (koupelna sice byla krásná nová, ale jinak rozvrzané staré postele, zásuvka vytržená ze zdi, v předsíni chyběly dlaždičky na zemi, byl tam jen beton, malinkatá skříň pro jednoho člověka...). Nicméně recepční byli velice ochotní a za několik dní, po uvolnění místa, nám dali hezčí a kvalitnější pokoj.Lodní výlet se nám líbil zejména na ostrov Skopelos a Alanissos. Pro milovníky pláží je určitě pěkný i lodní výlet kolem ostrova se zastávkami k vykoupání (oblázková pláž Lalaria s tyrkysovou barvou moře je nádherná). Loď je otevřená, fouká to tam a někdy se dost houpe (já si radši před cestou vzala Kinedryl :-)).

Renata Jirasova
16.08.2016