Recenze - PANDORA

Zobrazit ubytování
8,9
18 hodnocení
8,8
UBYTOVÁNÍ
8,9
SLUŽBY
8,7
OKOLÍ
9,1
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Skvělá dovolená

Skiathos - krásný zelený ostrov s borovicovými lesy. Byli jsme zde již 3. a určitě pojedeme zase. Nenechám na něj dopustit. Spousta krásných pláží.. Klidné pláže k plavání, ale i s vlnama na dovádění. Úžasná také atrakce pro milovníky ...

Celkový dojem

Skiathos - krásný zelený ostrov s borovicovými lesy. Byli jsme zde již 3. a určitě pojedeme zase. Nenechám na něj dopustit. Spousta krásných pláží.. Klidné pláže k plavání, ale i s vlnama na dovádění. Úžasná také atrakce pro milovníky letadel - starty a přistání z blízka.. Skvělá turistika voňavou přírodou, malebné městečko na večerní procházky, výborné taverny s ochotnou obsluhou a nebo jen tak nic nedělání a skvělý relax... Prostě skvělá dovolená!!!

Poloha

Ostrov jsme si loni docela prošli (nachodili jsme asi 96 km ve vietnamkých pantoflích) - takže cesty jsou všude schůdné :D Letos jsme i trochu jezdili. A i když to tu už známe, stále nás to neomrzelo. Je tu klid, víme už co očekávat. Borovice, cikády, pohodoví Řekové a zase borovice. Úplné jiný svět. Doporučujeme výlet na pláž Lalaria. Je to mimořádně hezká pláž, dostupná pouze lodí.

Ubytování

Pandora - milá paní domácí, přátelská. Dala nám domácí marmeládu, čerstvé meruňky.... Příjemné prostředí, kde máte soukromí a můžete v klidu odpočívat. Jedna z nejpříjemnějších pláží na ostrově jen asi 300 m daleko (Pláž Vromolimnos). Ubytování je čisté, slečna pokojská ochotná, čistotná. Každý den uklízí. Vybavení kuchyňky dostačující, na terásce židle, stůl, lehátka...Pohoda...:) Opravdu klid, relax!!!!! Připadám si tady už jako doma.

Stravování

Stravovali jsme se sami. Ráno Řecký jogurt s medem a meruňkami, večer vynikající rajské s feta sýrem a cibulí... Během dne ani nebyl hlad. Pokud jsme byli doma, tak něco malého, rychlého. Třeba špagety nebo brambory na loupačku, máslo, sůl a mléko... Nebo jsme si zašli do taverny na místní specialitu. Pivo v tavernách často podávají v ledových půllitrech. 🍺

Další služby

Naše paní delegátka Marcela byla skvělá, věnovala se nám a byla moc ochotná. Seznámila nás se vším důležitým. Dopravovali jsme se nejčastěji busem - jezdí každých 15 minut. Je to docela fajn zážitek. Také jsme si půjčili auto, abychom si projeli vnitrozemí... Vše v pohodě.

Andrea Kafková
16.07.2019
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Skiathos Pandora

Uzasne super bez chyb

Celkový dojem

Uzasne super bez chyb

Poloha

nádherné pláže, a hlavně vidět startovat a přístávat 737 zážitek k nezaplacení

Ubytování

super apartmán, pro dva ideál klid klimatizace i televize , nádherný výhled na zátoku

Stravování

super, a když chcete můžete mít v přístavu gyros hranolky a Pitu za 2,5 eura a 1,5 vody za 1,5 eura

Další služby

usměvavá majitelka a vynikající delegátka

Dušan Hozák
14.07.2019
8,8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 8
STRAVA 9
Příjemně jsme byli překvapeni

Pěkné a klidné místo pro odpočinek v prostorném studiu s terasou a s výhledem na moře. Pandora je sice bez stravy, ale do obchodu je snad 200 metrů a krásná taverna je naproti přes cestu. Kuchyňka je nádobím slušně vybavená. Domácí jsou ...

Celkový dojem

Pěkné a klidné místo pro odpočinek v prostorném studiu s terasou a s výhledem na moře. Pandora je sice bez stravy, ale do obchodu je snad 200 metrů a krásná taverna je naproti přes cestu. Kuchyňka je nádobím slušně vybavená. Domácí jsou velice milí, dbají na čistotu a udržují svěží zeleň. Několikrát nám nabídli trochu ovoce ze své úrody. Určitě se tam budeme chtít někdy vrátit.

Stravování

Stravování v okolních restauracích a tavernách bylo vždy na úrovni.

Rudolf Bláha
05.07.2019
8,8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 9
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Pandora 2019

Spokojnosť

Celkový dojem

Spokojnosť

Poloha

Veľa pláží, ale je potrebné rátať, že sa človek za nimi dosť nachodí. Nám to nevadilo, spoznali sme ostrov ☺.Premáva autobus, čo je fajn.

Ubytování

Čisté, pekné, zeleň. Denna starostlivost o čistotu, v polovičke pobutu výmena prádla a osušiek, uterákov.

Stravování

Bez stravy

Anna
23.06.2019