Recenze - MELIKARI

Zobrazit ubytování
Inspirujte se před výběrem dovolené a prohlédněte si recenze hotelů od klientů nebo napište recenzi hotelu vlastní. Recenze hotelů jsou dobrým vodítkem pro výběr vhodného ubytování.
9,2
5 hodnocení
9,4
UBYTOVÁNÍ
9,6
SLUŽBY
8,4
OKOLÍ
9,4
STRAVA
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Dovolená Skyros

Skvělá dovolená na krásném místě

Celkový dojem

Skvělá dovolená na krásném místě

Poloha

Hotel se nachází na skvělém místě, na krásnou písečnou pláž je to asi 500 m. do obchodu300 m. a do města 1 Km.Vždy s krásným výhledem na Choru

Ubytování

Pěkné ubytování ve dvojdomku s terasou v zelené zahradě s krásně vzrostlými palmami a madloněmi. Velká postel, pohodlné matrace a skleněný sprchový kout, což v Řecku nebývá často.Příjemní majitelé hotelu.

Stravování

Snídaně v hotelu dobré, v okolí dostatek taveren s nabídkou domácí kuchyně, ryb a mořských plodů.

Další služby

Služby delegátky v pořádku, půjčení auta zařídila, zájezdy nabídla a zajímavá místa na ostrově nám doporučila.

Petr Nejedlý
25.09.2023
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Pobyt pro ty, kteří milují Řecko.

Pobyt na ostrově Skyros neměl chybu. Zájezd jsme využili hlavně kvůli dopravě, protože Skyros je individuálně o něco hůře dostupný. Skyros (naštěstí !) neoplývá turistickými resorty, aquaparky a diskotékami ale "jen" krásnou přírodou ...

Celkový dojem

Pobyt na ostrově Skyros neměl chybu. Zájezd jsme využili hlavně kvůli dopravě, protože Skyros je individuálně o něco hůře dostupný. Skyros (naštěstí !) neoplývá turistickými resorty, aquaparky a diskotékami ale "jen" krásnou přírodou (piniové lesy jsou fantastické, kamenité náhorní planiny v mlze zase tajemné). Turistů v termínu na přelomu srpna/září také nebylo na ostrově naštěstí moc a pokud byli, tak se většinou jednalo o Řeky. Lodní výlet s koupáním i půjčení auta, které zajistila příjemná vedoucí zájezdu můžeme jen doporučit. Přestože do Řecka jezdíme spíše individuálně, tohoto zájezdu jsme rozhodně nelitovali, vše fungovalo jak má a můžeme jen doporučit.

Poloha

Pro toho, kdo se nebojí ujít pár kroků je poloha hotelu Melikari mezi krásnou Chorou a restauracemi s přilehlou pláží ideální. Vše je příjemnou procházkou bez problémů dosažitelné.

Ubytování

Hezké, klidné a čisté ubytování, příjemní majitelé i personál.

Stravování

Hotel Melikari nabízel pouze snídani, což nám vyhovovalo. Byla sice každý den stejná, ale dobrá - každý si vybral, co mu vyhovuje.

Boris Masník
18.09.2023
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Chora Skyros na dohled i na dojití

Když Vám jde o zatím neprozkoumaný řecký ostrov s bájnou starořeckou historií, vyhovuje to perfektně

Celkový dojem

Když Vám jde o zatím neprozkoumaný řecký ostrov s bájnou starořeckou historií, vyhovuje to perfektně

Poloha

Příjemné bylo, že vše důležité bylo na dojití - Chóra, pláž, koneckonců i řada pěších stezek . Samotné okolí, za což hotel nemůže je dost chaotické, dopravně frekventované a nepřehledné. Ale to už k Řecku holt patří...

Ubytování

Příjemný hotýlek v zeleni, byť u rušné křižovatky. Vše čisté a v zásadě funkční, jen jsme zrovna byli z předchozích dvou pobytů jinde trochu zmlsaní, co se týče velikosti pokoje.

Stravování

Snídaně sice stále stejná, ale vcelku bohatá, pestrá a chutná.

Další služby

Paní delegátka Veronika skvělá, funkční, operativní.

Miroslava Úlehlová
22.08.2023
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Příjemný i zajímavý pobyt na Skyru

Příjemný pobyt, klidný, bezproblémový, relaxační s trochou poznávání a nenáročným cestováním, milá a vstřícná delegátka.

Celkový dojem

Příjemný pobyt, klidný, bezproblémový, relaxační s trochou poznávání a nenáročným cestováním, milá a vstřícná delegátka.

Poloha

Vše dostupné pěšky, včetně památné kaple Ag. Nikolaos, restaurací, pláží a dvou obchodů.

Ubytování

Hotel Melikari je skutečně rodinný a příjemný s milou a neformální majitelkou Dorou a ochotným personálem. Pokoje umožňují soukromí a jsou vybaveny v řeckém stylu se vším potřebným. Bazén neruší a nabízí osvěžení. Dostup k pláži je cca 5-7 minut a do Magazie s restauracemi pěší stezkou cca 10 minut. Cesta do Chory je náročnější kvůli stoupání nicméně z hotelu je to k výchozímu bodu "nahoru" asi 10 minut.

Stravování

Velmi dobrá snídaně na terase hotelu, restaurace v okolí a barový servis na plážích.

Další služby

V hotelu pečlivý každodenní úklid, služby recepce i fajn snídaně s dobrou kávou. Možnost 2-3 doplňkových výletů, pronájem auta trochu omezen místní nabídkou, obdobně i disponibilita taxíků. Příjemná, profesionální a velmi ochotná delegátka Veronika.

Jiří a Eva
10.08.2023
8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 5
STRAVA 9
Naše docoelna

Melikari je krásné ubytování s moc hezkou koupelnou (na Řecko vysoká úroveň), hezkým a čistým bazénem a hodnou majitelkou. Preferuji tichou a klidnou dovolenou a večer tam byl naprostý klid. Pláž hezká, ale hodnota 280 m je vzdušnou čarou, ...

Celkový dojem

Melikari je krásné ubytování s moc hezkou koupelnou (na Řecko vysoká úroveň), hezkým a čistým bazénem a hodnou majitelkou. Preferuji tichou a klidnou dovolenou a večer tam byl naprostý klid. Pláž hezká, ale hodnota 280 m je vzdušnou čarou, reálně pěšky je o asi 150 m dále. Ostrov moc hezký, moře čisté, v okolí plno památek, které jsme navštívili. Určitě to chce půjčit auto a dělat si výlety. Celkově spokojenost.

Poloha

Bezprostřední okolí není mic hezké. Hodně provoz automobilů a motocyklů, nepořádek. Hotelu jako takového se to netýká, tam je to velmi hezké.

Stravování

Snídaně perfektní, cestovka tvrdila rozšířená kontinentální, reálně to naopak byl skoro klasický švédský stůl. Akorát se to opakovalo dokola, což ale bývá normální.

Další služby

Auto relativně drahé, téměř 55 euro na den, ale v dobrém stavu, určitě to chce ho půjčit. Pláž byla trochu dále, než inzerovala CK resort to byla asi vzdušná vzdálenost.

Matěj Pluhař
29.06.2023