SPLENDID ENSANA Health Spa Hotel

 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

TransportTypeID:

Persons:

infants:
StravaHotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Poloha

lázeňský hotel se nachází v severní části Kúpeľného ostrova obklopený stoletými stromy. Chodbou je přímo spojen s Balnea Health Spa centrem. Hostům nabízí nejen pestrou škálu jedinečných léčebných a relaxačních procedur v tichém prostředí ale také bohatý kulturní a hudební program.

Vybavení a služby

recepce, 4 restaurace, restaurace s letní terasou, kavárna, směnárna, prádelna, parkoviště, garáže, kongresové centrum, WI-FI ZDARMA v celém hotelu.

Ubytování

2lůžkové pokoje KOMFORT se sprchou/vanou a WC, fén, koupací plášť, SAT-TV, lednička, trezor, telefon a balkon. Pokoje s označením AC mají navíc klimatizaci.

Sport a zábava

plavecký krytý a nekrytý bazén s termální vodou, krytý bazén s perličkovou koupelí, fitness centrum. Kompletní léčebné oddělení - Danubius Health Spa Balnea - s více než 60 procedurami. V blízkosti golfové hřiště, tenisové kurty, vodní sporty, jízda na kole.

Stravování

all inclusive - snídaně 7:00-10:00, snídaně plus 10:00-12:00, oběd 12:00-14:30, zákusek a káva 15:00-17:00, večeře 18:00-20:30. V baru u bazénu se od 10:00 do 18:00 podává zmrzlina, nealkoholické drinky, sladké a slané občerstvení. Od 11:00 do 20:30 se podává čepované pivo a místní víno.

Doplňující informace

místní poplatek - cca 1,5 EUR/os./den - platí se při nástupu na recepci. Povinné příplatky za pátky, soboty a dny 24.12., 29.12., 30.12. a 31.12. - 300 Kč/os./den. Povinné příplatky za Štědrovečerní večer - 890 Kč a Silvestrovský večer - 2.290 Kč. Parkoviště a garáže za poplatek.

Cena zahrnuje

ubytování a all inclusive na vybraný počet nocí, volný vstup do fitness, venkovního a vnitřního bazénu.

Volitelné doplatky

MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Typové pokoje

Základní informace
  •  Wi-Fi
Služby ubytování
Vybavení a služby:
  • Dětské hřiště
  • Fitness
  • Sportovní hřiště
  • Wellness centrum
  • Wi-Fi
Za příplatek:
Vhodné pro
  • Pro dva
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie