Spa Hotel GRAND SPLENDID

 
 
 
 
 
 
 
 
DateFrom:

DateTo:

TermID:

StationID:

TransportationTypeID:

Persons:

infants:
Strava

Hotovo
Změnit
Počet osob
Hotovo
Změnit
Ubytování


Hotovo
Změnit
 
 
 
 
 
 
 
 

Poloha

lázeňský hotel se nachází v severní části Kúpeľného ostrova obklopený stoletými stromy. Chodbou je přímo spojen s Balnea Health Spa centrem. Hostům nabízí nejen pestrou škálu jedinečných léčebných a relaxačních procedur v tichém prostředí ale také bohatý kulturní a hudební program.

Vybavení a služby

recepce, 4 restaurace, restaurace s letní terasou, kavárna, směnárna, prádelna, parkoviště, garáže, kongresové centrum, WI-FI ZDARMA v celém hotelu.

Ubytování

2lůžkové pokoje STANDARD (v křídle Grand) s vanou a WC, SAT-TV, lednička, trezor, telefon a balkon, 2lůžkové pokoje KOMFORT mají navíc fén a koupací plášť.

Sport a zábava

plavecký krytý a nekrytý bazén s termální vodou, krytý bazén s perličkovou koupelí, fitness centrum. Kompletní léčebné oddělení - Danubius Health Spa Balnea - s více než 60 procedurami. V blízkosti golfové hřiště, tenisové kurty, vodní sporty, jízda na kole.

Stravování

snídaně, polopenze nebo plná penze - snídaně formou bufetu, oběd a večeře formou výběru z menu, salátový bufet.

Doplňující informace

příplatek za Štědrovečerní večeři – 990 Kč/osoba, příplatek za Silvestrovský pobyt – 2 390 Kč/osoba. Parkoviště a garáže za poplatek. Místní poplatek - cca 1,1 EUR/os./den - platí se při nástupu na recepci.

Poznámka

příplatek za Štědrovečerní večeři – 990 Kč/osoba, příplatek za Silvestrovský pobyt – 2 390 Kč/osoba. Parkoviště a garáže za poplatek. Místní poplatek - cca 1,1 EUR/os./den - platí se při nástupu na recepci.

Cena zahrnuje

TÝDEN "NAVŽDY MLADÝ": 7x ubytování, 7x polopenzi, zdravotní vyšetření, EKG test, do 12 procedur dle předpisu lékaře, CHUŤ PIEŠŤAN: ubytování a polopenzi dle vybraného počtu nocí, lékařská konzultace, 1-2 procedury za den, UBYTOVÁNÍ S POLOPENZÍ: ubytování a polopenzi dle vybraného počtu nocí, KOMPLEXNÍ LÉČEBNÝ POBYT LIGHT: 7x ubytování, 7x plnou penzi, zdravotní vyšetření, laboratorní testy, do 18 procedur dle předpisu lékaře. VŽDY: volný vstup do fitness, venkovního a vnitřního bazénu.

Volitelné doplatky

MOŽNOST DOKOUPENÍ: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Typové pokoje

  • 2lůžkový pokoj s možností 1 přistýlky, balkónem STANDARD - Pokoj 2(+1) B STANDARD
  • 2lůžkový pokoj s balkónem KOMFORT - Pokoj 2(+0) B KOMFORT
Základní informace
  •  Wi-Fi
Služby ubytování
Vybavení a služby:
  • Dětské hřiště
  • Fitness
  • Sportovní hřiště
  • Wellness centrum
  • Wi-Fi
Za příplatek:
Vhodné pro
  • Pro dva
Zobrazuji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fotogalerie