Srí Lanka - Obecné informace

Existuje jen málo míst, kde můžete na poměrně malé rozloze vidět tolik historických památek ze seznamu Unesco a dýchne na vás historie stará 2 i více tisíc let. Jedním z nich je ostrov Srí Lanka. Také se zde můžete projít krásnou přírodou národních parků a při troše štěstí uvidíte i jejich původní obyvatele – slony, leopardy, opice či buvoly ve volné přírodě. Až budete nasyceni tropickým klimatem pobřeží, ve vnitrozemí ostrova na vás dýchne podnebí podobné staré dobré Anglii.

Nabídka zájezdů Srí Lanka

V rámci nabídky Srí Lanka dovolená 2013/2014 jsme pro vás připravili zajímavé poznávací programy kombinované s pobytem v některém z hotelů na překrásných srílanských plážích nebo na Maledivách

Srí Lanka - letecká doprava

Spolupracujeme s leteckou společností EMIRATES, která nabízí skvělý servis na palubě. Lety, které našim klientům nabízíme jsou s přestupem v Dubaji a lehce na sebe navazují. Chceme, aby pro Vás přeprava z Prahy do Kolomba a zpět byla co nejkratší a maximálně pohodlná.

Srí Lanka - dovolená u oceánu

Vaše letošní dovolená Srí Lanka bude nezapomenutelná nejen díky nádherným plážím, krásné původní přírodě nebo možnosti navštívit mnoho zajímavých míst, ale také díky kvalitním službám cestovní kanceláře Viamare.
Připravili jsme pro vás atraktivní poznávací zájezd Srí Lanka, který si můžete dle svých preferencí vybrat se skupinovým nebo individuálním programem.
Pro všechny naše zájezdy Srí Lanka vám doporučujeme několik příjemných hotelů ležících přímo na písečných plážích východního, jižního i jihozápadního pobřeží.

Východní pobřeží: Trincomale, vhodné pro jarní a letní dovolenou
Ubytování: Chaaya Blu Hotel, Nilaveli Beach Hotel, Pigeon Island Beach Resort

Jižní pobřeží: Hambantota, Dickwella, Weligama, krásné písečné pláže
Ubytování: Weligama Bay Resort, Long Beach Resort, Koggala Beach Hotel, Mandora Resort

Jihozápadní pobřeží: Hikaduwa, Induruwa, želví farma, šnorchlování, potápění
Ubytování: Coral Sands Hotel, Cinnamon Bey Hotel, Siddhalepa Ayurveda Health Resort, Pandanus Resort & Spa Hotel, Shinagawa Beach Hotel, Bentota Beach Hotel, Club Bentota Hotel

Délku pobytu na ostrově Srí Lanka si stanovíte sami, stejně jako možnost kombinace s pobytem na Maledivách. Při zpáteční cestě se nabízí jedinečná možnost navštívit Dubaj.

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour