TÝDENNÍ SLEVOVÁ BOMBA - SLEVY AŽ 50% NA LÉTO 2021 V CHORVATSKU

Recenze - PARTHENIOU

Zobrazit ubytování
8,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 6
příjemné studio s výbornou polohou a milou paní domácí

Studia jsou jen pár kroků od přístavu, plně vybavené vč. fénu, síťky proti hmyzu v oknech i dveřích na balkon, wifi, vybavená kuchyňka zákl. nádobím, toustovač, konvice. Na Řecko celkem komfortní sprchový kout, se závěsem. Paní domácí je velmi milá a ochotná. Na to, že jsou studia kousek od přístavu, byl ulička klidná, žádný velký provoz. Jediné, co by mohlo někomu vadit byly dost tvrdé matrace. My byli spokojeni.

Poloha

Přístav krásný, pláže také. V okolí je hodně pláží, nejbližší pláž je cca 5 min od přístavu, ale je menší a dost plná. Vyplatí se zajít si směr Mega Ammos či na druhé straně Lichnos beach. Jeden den lze využít lodní taxi, které pluje po celý den na cca 3 pláže na protějších ostrůvcích. Výlet do Pargy také stojí za to.

Stravování

Jídlo vynikající, ale pokud nechcete dát 25 EUR za rybu, ta se vyhněte tavernám v přístavu. Vyplatí se dojít na kraj Syvoty, kde máte větší porci se salátem i melounem za poloviční cenu. Vynikající restaurace je např. i restaurace Ammos na pláži Mega Ammos, kde mají širokou nabídku a rozumné ceny oproti propagované taverně Ionion fish.

Další služby

Delegátka byla maximálně milá a ochotná. Co slíbila bylo. Pokud se nesešel dostatečný počet účastníků na výlet, alespoň jsme dostali informace, kde co je a za jakou dlouho se tam zhruba dostaneme. To je patrně jedna z výhod Viamare, že mají skvělé delegáty, na které je spolehnutí.

Marky
10.09.2018