Tigaki na ostrově Kos

Zjistěte vše o tomto populárním letovisku

3 důvody, proč si Tigaki zamilujete:

Chloubou Tigaki je přes 10 km dlouhá pláž pokrytá jemným pískem, která si už několikrát vysloužila Modrou vlajku EU za kvalitu, čistotu a služby.

Během letních prázdnin, kdy sezona vrcholí, šplhají teploty vzduchu vysoko nad hranici 30 °C a moře se stihne nahřát na báječných 26 °C.

Ideální povětrnostní podmínky lákají do Tigaki zejména jachtaře a windsurfaře, ale aktivit, kterým se tu můžete věnovat, je celá řada.

Poznejte Tigaki

Nejdelší pláž na ostrově Kos, která podle mnohých patří i k těm nejkrásnějším, je chloubou menšího letoviska Tigaki na severu ostrova. Po celé délce neuvěřitelných 10 km ji pokrývá ten nejjemnější písek a za čistotu i servis pravidelně získává pláž v Tigaki prestižní Modrou vlajku Evropské unie. Koupání, opalování i nekonečné procházky po pláži vás zaměstnají na celé dny. Kdybyste však zatoužili po nějaké další aktivitě, vyzkoušíte si tu windsurfing, jachting i jakýkoliv další vodní sport. A pokud máte rádi přírodu, vydejte se k solnému jezeru Alikes. Kdysi dávno se tady těžila sůl a s trochou štěstí tu spatříte početná hejna plameňáků.

Přečtěte si více o o tomto krásném letovisku