Dárkové poukazy

Nevíte si rady s dárkem k Vánocům, narozeninám nebo k významnému životnímu jubileu? Využijte našich dárkových poukazů a potěšte své blízké!

Dárkový poukaz dle vašeho přání

Dárkový poukaz vám vystavíme na jakoukoliv hodnotu nebo přímo na konkrétní zájezd. Vystavíme jej na konkrétní jméno, včetně textu, který si pro obdarovaného sami zvolíte.

Jak objednat dárkový poukaz?

Jednoduše a rychle přes poptávkový online formulář, viz níže. Nebo nás kontaktujte e-mailem na [email protected] nebo Vás rádi uvítáme v některé z našich poboček.

Obchodní podmínky vydání dárkových poukazů Travel Family:

  • Cestovní kancelář vydává dárkový poukaz jako ceninu. Dárkový poukaz vám vystavíme po písemné objednávce a až po úhradě jeho hodnoty ze strany objednávajícího. Dárkový poukaz zasíláme doporučeně poštou na vaši adresu nebo elektronicky na Váš e-mail.
  • Dárkový poukaz vám vystavíme buď na konkrétní zájezd/pobyt, nebo na částku uvedenou v objednávce.
  • Na zájezd/pobyt uvedený v dárkovém poukazu musí objednávající před vydáním dárkového poukazu sepsat řádnou Smlouvu o zájezdu/službě.
  • Je-li dárkový poukaz vystaven na konkrétní zájezd/pobyt, řídí se změny tohoto zájezdu/pobytu Všeobecnými podmínkami prodeje TRAVEL FAMILY s.r.o.
  • Pokud je hodnota objednaných služeb vyšší než cena na dárkovém poukazu, uhradí obdarovaný rozdíl v ceně cestovní kanceláři TRAVEL FAMILY s.r.o.
  • Pokud je cena objednaných služeb nižší, než hodnota dárkového poukazu, rozdíl se ze strany TRAVEL FAMILY s.r.o. nevrací.
  • Dárkový poukaz můžete použít pouze k nákupu zájezdů a cestovních služeb z katalogů CK Travel Family, a to od všech našich značek: Viamare, VTT, Vítkovice Tours a Kovotour Plus. Poukaz není možné vyměnit za hotovost nebo jiné finanční kompenzace.
  • Dárkový poukaz můžete uplatnit pouze jednorázově, a to na jakékoli pobočce CK Travel Family, při telefonické i internetové objednávce (poukaz nám zašlete poštou nebo e-mailem). Nejpozději do data platnosti uvedeného na dárkovém poukazu.
  • Vybírat můžete z motivů dárkových poukazů, které aktuálně nabízíme.

Nabídka motivů dárkových poukazů:

Náhled Dárkový poukaz - vánoce
Dárkový poukaz - Vánoce A

Náhled Dárkový poukaz - vánoce
Dárkový poukaz - Vánoce B

Náhled Dárkový poukaz - léto
Dárkový poukaz - léto A

Náhled Dárkový poukaz - léto
Dárkový poukaz - léto B

Náhled Dárkový poukaz - srdce
Dárkový poukaz - srdce A

Náhled Dárkový poukaz - srdce
Dárkový poukaz - srdce B

Náhled Dárkový poukaz - relax
Dárkový poukaz - relax

Poptávka dárkového poukazu