Bezvadná dovolená na bezvadném místě - Kos 2015

07.07.2015

Dobrý den,
obracím se na vás, jako na zástupce CK Viamare, se kterými jsem byla v kontaktu před naší dovolenou na ostrově Kos.
Chtěla bych především poděkovat za možnost strávit dovolenou právě ve studiích Andreas na poloostrově Kefalos. Studia byla pro náš pobyt naprosto dostačující, čistá, na dobrém místě, blízko moře a hlavně s bezvadnými majiteli, kteří si zasluhují velké poděkování za jejich přístup ke všem hostům bez rozdílu národnosti.

Dále bych chtěla velmi poděkovat touto cestou ještě jednou vaší úžasné delegátce, Lence Tučkové, která je profesně a lidsky opravdu člověk na svém místě. Je velmi vstřícná a starající se, aby se klienti cítili dobře a byli spokojeni. Velmi mě potěšila její rychlá reakce a ochota pomoci při řešení mnou způsobené, škodní události, kdy se mi nešťastnou náhodou povedlo poničit síť proti komárům ve studiu na začátku našeho pobytu :-(. Byli jsme spokojeni i s půjčovnou, u které nám rezervovala auto na cesty po ostrově. Má za nás velkou 1***!

Pro nás osobně to byla opravdu bezvadná dovolená na bezvadném místě a moc děkujeme i vaší cestovní kanceláři za nabídku ubytování. Loňská dovolená na Rhodosu, tak i ta letošní se nám moc líbila a určitě bychom se na tyto ostrovy ještě někdy rádi podívali.

Přejeme vaší CK jen samé spokojené klienty, takové jako jsme my, a moc přejeme Řecku, aby našlo cestu z momentální krize, protože bychom určitě chtěli i další dovolené strávit na řeckých ostrovech.

Ještě malou poznámku k tématu uprchlíků. V případě silné mediální kampaně, kdy byl jeden článek z britského bulváru přetiskován a přinafukován i našimi médii a v konfrontaci se skutečností, musím za nás oba s manželem konstatovat, jak moc je nám líto, že tohle přišlo v době velkých problémů Řecka a že to zasáhlo turistický ruch na Kosu určitě znatelně. Nevím, jaká je vaše zkušenost s prodejem zájezdů na Kos, ale některé reakce lidí dávají tušit, že se nechali ovlivnit právě těmi špatnými zprávami.
My jsme tam byli moc rádi a moc spokojeni.

Děkujeme a přejeme ať se vám daří!
Hana Hájková

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour