Krásná dovolená Kréta - Plakias 4.-14.9.2014

08.10.2014

Dobrý den,
rádi bychom Vám poděkovali za zprostředkování letošní dovolené na slunné Krétě v městečku Plakias.

Bydleli jsme v hotelu Lofos, kde nás každé ráno čekala snídaně s úchvatným výhledem na tyrkysové moře. Majitelé byli usměvaví, milí a příjemně nás překvapil i každodenní úklid s výměnou ručníků.
Krásná písčitá pláž byla dostatečně velká, aby měl každý trochu svého soukromí, bary a taverny v městečku jsme navštěvovali po celý den a vždy jsme byli nadmíru spokojeni. Celková atmosféra Plakiasu byla ve dne i v noci kouzelná.
Dlouho jsme s výběrem lokality i cestovní kanceláře váhali, ale teď mohu zcela jistě říci, že lépe jsme si vybrat nemohli.

Velký dík patří i Vaší delegátce Ing. Petře Folkové, která měla dokonale zmapované okolí, místní zvyky a vždy byla připravena nám pomoci. Měla nachystané mapky nejbližšího okolí, díky kterým jsme podnikli nespočet pěších výletů. Absolvovali jsme také jeden fakultativní výlet právě s paní Folkovou a musím říci, že výklad během výletu byl nabitý informacemi a i díky tomu byla prohlídka starobylých Minojských paláců, vodopádů, horské vesničky a známé pláže Mataly velký a hlavně nezapomenutelný zážitek.

Ještě jednou děkuji za velmi profesionální přístup a nádhernou dovolenou, budeme se těšit v budoucnu na další dovolenou s Vaší CK.

Žaneta a Miroslav

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour