Nadšeni z dovolené na ostrově Karpathos

15.07.2013

Vážená Viamare,
před týdnem jsme se zcela nadšeni vrátili z nádherného Karpathosu. Jsem opravdu moc ráda, že jsme objevili cestovní kancelář, která nám maximálně vyhovuje tím, jaké krásné kouty Řecka nabízí a jak máte bezvadně zorganizované zájezdy a služby na nich.

Myslím, ze jste bezkonkurenční tím, že při cestě s Vámi je možné zažít pravou řeckou atmosféru (mluvit s domorodci, poslouchat řeckou hudbu a báječně si odpočinout na klidných plážích), zatímco ostatní cestovky nabízejí pětihvězdičkové betonové komplexy, kde obsluhují Azerbajčánci, posloucháte americkou hudbu a jíte takzvané mezinárodní jídlo, takže vlastně ani nevíte, na jakém kontinentu jste. Současně se mi potvrdilo, ze tento typ zájezdu, tak jak ho nabízíte Vy, přitahuje příjmovější lidi, než jsme zažili s jinými cestovkami.

Ubytovaní v Lefkos Village nemá chybu, moře je tam parádně křišťálové a mě osobně nadchl výšlap na nejvyšší horu ostrova s Vaším průvodcem panem Motoškou, to byla taková třešnička na dortu, byl to výborný nápad to zorganizovat.

Smekám, jak dobře fungující cestovku jste dokázali vybudovat a přeji Vám mnoho úspěchu do dalších let. Už proto, že se těším, až s Vámi v budoucnu budeme opět cestovat a poznávat další krásná místa. Máme ostatním kamarádům co doporučovat!

Jana Scotkova

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour