Ostrov Karpathos, studia Blue&White

05.09.2014

Vážené majitelky cestovní kanceláře Viamare,
letos jsme s vaši cestovkou absolvovali druhou dovolenou, a jestliže loňská byla báječná, o letošní mohu hovořit jen v superlativech.

Vzhledem k tomu, že jsme byli prvními klienty ubytovanými ve studiu Blue&White, poprosila nás paní delegátka o sdělení našich dojmů.

Takže za prvé, loni i letos jsme měli velice příjemné, milé a ochotné delegátky, komunikace s Vaší kanceláři je rovněž perfektní a organizace zájezdu bezchybná.

Letošní ubytováni ve studiu s anglicky mluvící majitelkou bylo moderní, velmi pěkné a čisté, koupelna na řecké poměry byla trochu větší, ve sprchovém koutě byla vanička a závěs. V koupelně byla zavírací, poměrně velká galerka se zrcadlem. Ve sprše rohová plastová skříňka - velmi praktická.

Paní majitelka prováděla denní pečlivý úklid, obden měnila dva malé a dva velké ručníky a každy třetí den ložní prádlo. Kromě nesmírné ochoty nám i dávala drobné pozornosti - domácí chléb a koláče, zeleninu z vlastní zahrádky a její maminka mi dokonce jednou donesla vajíčka, protože se přišly i s vnučkou podívat jak háčkuji :-) V domě jsou tři holčičky, velice milé.

Cca třetí den po příjezdu pozvala paní majitelka všechny své hosty na Ouzo a Rakiji a poslední sobotu uspořádala barbeque, na které její muž půl dne lovil čerstvé ryby. Večer nám je ugriloval. Paní připravila klasická řecká jídla. Díky teto akci jsem se dostala do řecké domácnosti, což bylo velice zajímavé a moc se nám to líbilo.

V den odjezdu pán domu předčasně vstal, aby nás odvezl cca 500 m k autobusu a nedal si to nijak vymluvit. Na rozloučenou nás ještě obdarovali domácím vínem.

Koupání v místě je úžasné a nabízí všechny druhy pláží. Je tam i hezké potápění. Díky ne úplně příznivému počasí v závěru pobytu jsme se vydali na průzkum přírody po okolí a do hor a i to byl moc krásný zážitek. Okolí je velmi vhodné pro běhání a nordic walking.

Byli jsme moc spokojeni, Karpathos se nám líbil a bydlení u milé paní Triady vřele doporučujeme.
Naše požadavky na klidnou dovolenou v krásné přírodě byly více než splněny a milá rodina domácích byla jako nadstandrtni bonus.

Jiřina Kolářová

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour