Pochvala delegátce Eleně na ostrově Kos, destinace Kefalos

02.11.2013

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat delegátce Eleně působící na ostrově Kos v destinaci Kefalos a hlavně bych chtěla, aby se Vaše CK dozvěděla, jak skvělé lidi má ve svém kolektivu.
Nejen, že delegátka Elena je velice příjemná, ochotná a milá mladá dáma, ale je naprosto profesionální, pomáhala klientům v kterékoli situaci jak přes den, tak i večer, neváhala podělit se o své znalosti, poradit kam se podívat, kde se dobře najíst. Samozřejmě, že hned po příletu na ostrov nám delegátka Elena poskytla veškeré informace o pobytu, ubytování, výletech, pronájmu aut, motorek a kol a předala nám svoje telefonní číslo s tím, že můžeme volat v kteroukoli denní i noční dobu. Každý den se zastavila na hotelu pro případ, kdyby klienti něco potřebovali nebo se chtěli poradit - vždy dobře poradila a přidala ještě i něco navíc.

Jsme starší manželé s jazykovou bariérou a tak jsme velmi ocenili přístup delegátky Eleny. Cestujeme po řeckých ostrovech od roku 2005 (někdy i 2x ročně) a tak můžeme srovnávat. Nikdy jsme se ještě nesetkali s tak obětavou delegátkou a skutečně nadstandartními službami, příklad - velmi jsem chtěla ochutnat řecké jídlo Pastitsio, v žádné restauraci ani taverně jsme nepochodili. Díky delegátce Eleně jsme Pastitsio ochutnali, protože nám našla malou taverničku, kde toto jídlo vařili.

Ještě jednou velmi děkujeme delegátce Eleně a přejeme hodně štěstí a pohody,
manželé Janouškovi

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour