Poděkování a pochvala - zájezd na Karpathos

12.07.2016

Dobrý den,
v tuto chvíli se na Vás obracím s velikým poděkováním a pochvalou ohledně našeho zájezdu na ostrov Karpathosu, letovisko Karpathosu, ubytování v Sea Melody v termínu 21.6. - 1.7. 2016. Ostrov se nám moc líbil, celá dovolená se moc vydařila. Ubytování, okolí, moře, pláže, okolní rstaurace, všechno bylo perfektní. Ne zcela ráda cestuji s cestovními kancelářemi, ale mé jazykové schopnosti mi nějak vnitřně napovídají, že to bude jistější.

Celkově musím říci, že české cestovní kanceláře nemají moc dobrou pověst, proto jsme ihned po zakoupení zájezdu přes invia.cz zjišťovali recenze na Viamare. Byli jsme ale velmi příjemně překvapeni. Samé kladné ohlasy. Trochu nás to uklidnilo a začali jsme se na dovolenou těšit ještě více.

To, co nás ale čekalo na letišti po příletu bylo neočekávané. Delegát Miloš Motoška byl už na letišti velmi příjemný a sympatický. Jak se nám ulevilo se snad ani nedá popsat. Ovšem to byl jen začátek. Miloš byl vynikajícím delegátem a průvodcem, neustále usměvavý, plný elánu a vtipu. Nebyl vlezlý, ale byl k dispozici kdykoliv. Řešil všechny problémy operativně a tou nejlepší cestou. Přemýšlím, zda se vůbec dokážeme vyjádřit v té správné míře. Zkrátka díky službám Vaší cestovní kanceláře a perfektními delegátovi jsme si užili luxusní dovolenou a mohli jsme si užívat sluníčka a moře bez starostí.

Všechny informace nám Miloš předal včas, jeho znalosti dle našeho názoru absolutně předčili naše očekávání. Ví obrovské množství informací o ostrově, o lidech, o kultuře, historii, jazyku, skvěle se dorozumí řecky, zkrátka, Milošovi patří naše obrovské díky. Celé cestovní kanceláři Viamare samozřejmě taky, ale jakožto Vašemu reprezentantovi bych ráda poděkovala vysloveně jemu.
Takže, MILOŠI, díky!!!

Děkujeme za krásnou dovolenou a určitě se budeme příští rok nejdříve dívat na stránky www.viamare.cz. Stejně tak mezi své známé a příbuzné budeme šířit tuto pozitivní recenzi.

S pozdravem a přáním krásných dní,
Dita Wernerová a Zdeněk Hübner

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour