Poděkování - Lesbos

02.07.2012

Dobrý den,

posíláme veliké poděkování vaší cestovní kanceláři. Řecko jsme navštívili již po čtvrté, ale s Viamare teprve podruhé. Dvě zkušenosti nám stačily k tomu, že do Řecka jen s vámi! Od koupě zájezdu, přes nabízené ubytování, služby, vše na vysoké úrovni i při koupi last minute. Informace v katalogu přesně odpovídají realitě, možná je realita ještě lepší než obrázky, což mile překvapí.

Letos jsme byli na ostrově Lesbos v městečku Petra. Příjemné letovisko, které má atmosféru a je tam co vidět. Mimo jiného i krásné západy slunce.

Ostrov Lesbos je opravdu krásný. Má mnoho tváří a je až neskutečné, co všechno lze na ostrově zažít a vidět. Určitě stojí za návštěvu zkamenělý les, nejvyšší hora, ale i další a další místa.

Velká pochvala také patří paní delegátce Anně Růžičce. Dokázala dobře poradit, vždy měla čas a chuť se lidem věnovat. Bylo vidět, že ostrov zná a ví, o čem mluví. Zrovna zaučovala novou delegátku slečnu Petru, která byla také moc příjemná a myslím, že svou práci bude také dělat dobře.

Lesbos patří k místům, kam bychom se rádi vrátili, protože víme, že by nás opět nezklamal.

Děkujeme za zprostředkování krásné dovolené a věříme, že to nebude dlouho trvat a opět se s vámi vydáme do námi milovaného Řecka!

S pozdravem
Michaela L.

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour