Poděkování za krásnou dovolenou na nespoutaném Karpathosu

14.06.2014

Dobrý den,
rádi bychom vám poděkovali za možnost poznat nádherný a nespoutaný Karpathos, který jsme navštívili na začátku června 2014.
Řecko nám učarovalo, nejen země a příroda, ale hlavně jeho pohodoví obyvatelé a tak byl Karpathos naším pátým navštíveným ostrovem.
A ještě jich spousta zbývá :)
Díky nabídce vaší CK nemáme problém si u vás zájezd vybrat...nespecializujete se na megalomanské hotelové komplexy, ale dovolíte nám ubytovat se v malých rodinných penzioncích, studiích ....v milém domáckém prostředí, kde jsme v neustálém kontaktu s pohodovými a vstřícními majiteli.
Pár studií již máme projetých, ale naše letošní volba střediska Lefkos a studií Galini se ukázala být přímo třešničkou na dortu.
Krásná prostorná studia s nádherným výhledem na moře a bezchybným vybavením (kávovar a dvě velikosti varných konvic jsem opravdu nečekala) s úklidem vlastně každý den a co 3 dny kompletní úklid s převlečením postelí.
Milý usměvaví majitelé neustále v dosahu a cokoli by bylo potřeba bylo dílem okamžiku.
Nesmím zapomenout vyzdvihnout vaši volbu delegáta na tomto ostrově, pana Miloše Motošky ....nejen, že nám celou cestu z letiště zpříjemnil povídáním o zajímavostech tohoto ostrova, bylo z něj "cítit" že ví o čem mluví a i pro něj je Řecko srdíčkovou záležitostí, ale byl pro nás neustále k dospozici...každý den jsme ho mohli večer vyhledat buď u našeho ubytování nebo v blízské taverně v pravidelné návštěvní půlhodince ...žádné 2 info schůzky během celého pobytu jako u jiných CK.
Ještě jednou děkujeme za krásnou dovolenou a věříme, že si u vás příští rok opět nějaké pěkné místečko v Řecku vybereme.

S pozdravem
Blanka a Petr Stýblovi

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour