Poděkování za nádhernou dovolenou na ostrově Lesbos

19.06.2014

Dobrý den,
ráda bych poděkovala za nádhernou dovolenou, kterou jsme strávili pod dohledem Vašeho zástupce Václava Čermáka na ostrově Lesbos v hotelu Panorama. Nedá se ani vypovědět, jak úžasné to bylo.
Pan Čermák se nás ujal hned po příletu na ostrov a již cestou rozdával neocenitelné informace jak o ostrově, hlavním městě ostrova, kde jsme přistály, tak i o místní vegetaci (kde co roste, co zrovna kvete), secesní vily - nádherné, vlevo plameňáci - prosím, nepřehlédnout. Dostali jsme praktické rady, jak se nespálit, ale opálit.
Již v autobuse jsme měli chuť na všechny místní lahůdky, které nám popisoval, a těšili jsme se i na místní vína - jak jinak než s doporučením, kde je nejlepší.
Prostě od prvního okamžiku jsme měli pocit, že je o nás náležitě pečováno a nastává opravdu bezstarostná nádherná dovolená.
Nepřekvapilo nás tedy ani, že v hotelu měli vše připravené a my se i přes časný příjezd mohli hned ubytovat a udělat si pohodlí po cestě.

Panorama je krásný rodinný hotel z domečků posázených na stráni, takže každý pokoj má vlastní balkónek s výhledem do města. Je vlastně až na konci Petry, takže klid zajištěn.
Pro ostatní, kteří vyhledávají vzruch, městečko je tak 10-15 minutek pěšky. Je, jak to říct, útulné. Všude kavárničky, vinárničky, restaurace - snad všechny s výhledem na moře a večer i na západ slunce.

Během povalování se u bazénu jsem pozorovala delegáty ostatních cestovek. Polské skupiny mně bylo až líto. Dostali totiž hodinovou (možná to bylo i déle) přednášku, která, myslím, všechny nezaujala. To my s panem Čermákem poseděli u skleničky a ptali se na všechno, co nás zajímalo. Ostaní infomace jsme měli již z autobusu, to jsme si tedy mohli odpustit. Při příjemném rozhovoru delegát zjistil, kdo by co rád, co může zajistit, kde poradit, s čím pomoct. Dal nám na sebe telefonní číslo a řekl, že je tady pro nás 24 hodin, ať se na něj obrátíme, budeme-li něco potřebovat. Tomu jsem nevěřila - nejsem přeci na dovolené poprvé. (Delegát tak prodá zájezdy a už ho neuvidíme). Ale ne - ono to vážně fu ngovalo - prostě cokoli a kdykoli. Jak jsem se bavila s ostatními, kteří již s Vaší cestovkou někde byli - je to naprosto normální. Někdy jsem měla pocit, že kdybych potřebovala převrátit nebo namazat záda, byl by pan Čermák na místě. Mám takový pocit, že již s jinou cestovní kanceláří cestovat ani nebudu.
Byla to NÁDHERA A POHODA.

Vše končí a naše dovolená, bohužel, taky.
Dostali jsme tedy poslední instrukce, jak to chodí na letišti. Kdo potřeboval - p.Čermák převážil zavazadla. U každého odbavení byl přítomen, aby případně pomohl.
Ještě nám poradil, co koupit v duty free zóně, a nastalo loučení. Tak zase příště.

Ještě jednou moc a moc děkuji za báječnou dovolenou a můžu jen ostatním poradit, aby vyzkoušeli jet s Vámi a porovnali své zážitky.
Přeji hezký den a naschledanou
Pavla Svobodová

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour