Poděkování za poukaz na zájezd

19.12.2013

Vážení přátelé z Viamare,
dovoluji si vás takto oslovit, neboť s vaší CK jezdím na pobytovou dovolenou již několikátou sezónu.

Poprvé v roce 2001 s manželem na ostrov Lefkadu, byli jsme ve Vassiliki, pronajali jsme si motorku a projeli větší část tohoto nádherného řeckého ostrova.

V roce 2008 jsem vaší CK a Lefkadu doporučila svému synovi a jeho tehdejší přítelkyni. Byli ubytovaní v Ranii a přijeli celí nadšení :-).

A když jsme ten samý rok řešily s kamarádkami, kam pojedeme na "dámskou jízdu" - odpočinout si od shonu a našich chlapů, vybraly jsme si Viamare, Lefkadu a ubytování v Ranii. Půjčily jsme si auto a cestovaly po nádherných plážích, které nemají obdoby...úplně každý má možnost si vybrat, co mu vyhovuje...my máme nejraději soukromí bez lidí, v klídku...což se na Lefkadě dá najít...a jako bonus - nádherné a čisté moře....:-)
Ale protože jsme nestačily projet všechno, jely jsme v roce 2009 znovu, tentokrát do Agios Nikitas. Znovu auto, ježdění po ostrově, nádherné zážitky, neskutečná příroda....:-)

Pak jsme zkusily Samos, bylo tam krásně, ale pořád jsme hledaly ty nádherné pláže, které jsou na Lefkadě. A nenašly...

Tak jsme se vrátily na Lefkadu a od té doby tam každý rok s vaší CK jezdíme...Zkusily jsme různá ubytování, ale zjistily jsme, že našim potřebám nejvíce vyhovuje Leonidas ...úžasné místo...blízko centra Vassiliki, ale klidné s výhledem na moře.
A abychom si toto místo zajistily už dopředu, běžíme vždy 1. listopadu do CK na Vinohradskou, abychom měly "svý jistý"...:-)

Po každé dovolené vypisujeme dotazník, většinou samé 1 a vždy pouze ve smyslu, aby to vaší CK příp. pomohlo.
O to větší bylo překvapení v pátek 13.12., když mi bylo telefonicky oznámeno, že jsem vyhrála poukaz na zájezd.....!!!!!:-):-):-)

Chtěla bych vám MOCMOC poděkovat.....!!!!!!!!!!!!!!!!!

Všem vám přeji krásné vánoční svátky, v klidu a ve zdraví a hodně úspěchů a spokojených zákazníků do roku 2014 a samozřejmě i do dalších let.

Vaše spokojená zákaznice,
Květoslava Malířová

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour