Poděkování za senzační dovolenou na ostrově Kefallonia

13.09.2011

Vážení zástupci cestovní kanceláře VIAMARE,

před týdnem jsem se s rodinou vrátila z pobytu na Kefalonii (v termínu 23.8.-2.9. studio Apolafsi, Lixouri), zajištěného u Vaší CK přes cestovní agenturu Ažu tours z Ústí nad Labem a navzdory mým zvyklostem v podobě takřka každoroční stížnosti na některou ze služeb po absolvování zájezdu z různými CK, musím letos konstatovat, že zájezd, pořádaný Vaší CK byl jedním slovem SENZAČNÍ.
Od začátku byla komunikace s námi, klienty, naprosto nadstandardní. Od kvalitní spolupráce a pomoci při výběru dovolené u Vaší partnerské CA pana Kybice, přes velmi kvalitní, profesionální a lidsky velmi milé služby letecké společnosti (i přes technickou závadu, která nás postihla, což ovšem byla vina materiálu :-) ne personálu) až po nadstandardní služby slečny nebo paní delegátky Marcely Vejnoskové přímo na místě. Zde bych se, pokud dovolíte, trochu rozepsala - jak píši výše, jezdíme s rodinou po Evropě a Africe s různými CK již 20 let a musím konstatovat, že služby, informace, znalosti a příjemný přístup - vše v jednom - jsem zažila v osobě Vaší pracovnice slečny/paní Vejnoskové poprvé. Její naprosto dokonale zasvěcené informace o Kefalonii, instrukce jak se chovat, kam jezdit, na co si dát pozor, kam se jak dostat, kde co koupit a k tomu trochu svých „osobních” názorů měli za následek to, že jsme se na základě jí podaných instrukcí po celou dobu pobytu pohybovali po ostrově takřka „na jistotu”. Naprosto přesně tam, kde řekla a popsala odbočku - tam byla; tam, kde nám doporučila zaparkovat - byla parkovací místa přesně na centimetr tam,kde řekla; když nám doporučila nakupování a procházku v hlavním městě - absolvovali jsme výlet bez jediného zaváhání a všude šli skoro najisto; všechny pláže na pol.Paliki, které nám doporučila k návštěvě byly ve skutečnosti přesně tak nádherné, jak nám řekla - do puntíku. Možná, že Vám, jako zaměstnavateli může připadat, že kvalitně odvedená práce Vašich zaměstnanců by měla být samozřejmostí, ale věřte, že ne všude tomu tak je.
Závěrem si tedy ještě jednou dovolím poděkovat a vyzdvihnout služby a přístup Marcely Vejnoskové k nám, klientům a Vám, jako CK poděkovat za skvělý výběr Vašich zaměstnanců. Prosím, předejte Marcelce naše poděkování a vyjádření našich díků.
Děkujeme za vše a vězte, že se Vaše CK u nás "doma" dostala na první místo při výběru další dovolené. Pevně věřím, že služeb Vaší CK ještě v budoucnu využijeme.

Hezký den.
Ivana Hladíková

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour