Poděkování za skvělou dovolenou 1.7. - 12.7.2011

22.07.2011

Poděkování za skvělou dovolenou 1.7. - 12.7.2011

Nedávno jsme se vrátili z dovolené v Kefalonii, ubytováni jsme byli v hotelu CEPHALONIA PALACE. Chtěl bych tímto poděkovat Vaší cestovní kanceláři za skvělou dovolenou a bezvadný servis.
Půjčili jsme si na pár dní auto, navštívili jsme několikrát písčitou pláž za letištěm, kde nízko přes pláž přistávají letadla, klášter Moni Agiou Gerasimou, výběžek Assos, kde je fajn koupání a taverničky přímo u moře, hrad blízko Peratata se skvělou tavernou s vyhlídkou. Obdivovali jsme krásná místa jako klášter Kipurion a nedalekou pláž „300 schodů”, dále úžasné pláže Mirtos a Petani a v neposlední řadě malou skvělou pláž Lagadatia, kterou znají domorodci, nebo krásné malé plážičky po cestě z Agia Efimia/a> do Sami. V městečku Agia Efimia si lze půjčit loďku s motorem a objevovat malé pláže přístupné jen z moře.
V šem mohu doporučit také výlet velkou lodí kolem ostrovů Ithaka, Scorpios, Meganisi, Lefkáda. Chtěl bych tímto pochválit delegátku Marcelu Vejnoskovou, která se o nás skvěle starala na výletě i během celého pobytu.

Dovolenou jsme si opravdu užili.
Jiří a Michaela Fröhlichovi

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour