Poděkování za velmi příjemnou dovolenou na ostrově Kefalonie

29.08.2014

Dobrý den,
chtěl bych jménem 8 rodin poděkovat společnosti Viamare za letošní velmi příjemnou dovolenou na ostrově Kefalonie.

Jmenovitě především paní Julii Hybské, která se při hledání destinace úspěšně snažila vyhovět našim ne zcela triviálním požadavkům na ubytování poměrně velké skupiny osob.
A stejně tak paní Magdě Jíchové, která nám v roli delegátky na výlet bez mrknutí oka zařídila autobus i s řidičem a kdybychom potřebovali letadlovou loď, tak by ji sehnala taky. Musím říci, že paní Jíchová vyvrátila vžitou představu moji i většiny mých přátel, že delegát je člověk, který nám na úvodní schůzce koupí drink a přečte všeobecně známé informace – její znalosti Kefalonie byly pro nás velmi cenné.

Protože jsem přesvědčen, že uprostřed zuřícího konkurenčního prostředí je nejlepší pochvalou opakovaná objednávka, rádi bychom zrealizovali i dovolenou v roce 2015 prostřednictvím vaší CK. Paní Hybská ví nejlépe, že sehnat ubytování požadovaných parametrů pro 8 rodin, tj. cca 30 osob, bylo hodně složité. Protože se nám dovolená líbila, očekávám, že nás bude příští rok o 2-3 rodiny více, což hledání ještě zkomplikuje. Napište mi, prosím, jaký je pro vás nejvhodnější termín pro výběr dovolené pro takovouto skupinu – předpokládám, že to bude ještě letos a jsem připraven zahájit jednání již na podzim.

S pozdravem,
Radim Dlouhý

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour