Poděkování za zájezd na ostrov Samos

26.09.2013

Dobrý den,
ráda bych poděkovala za zájezd přes Vaši CK Viamare do Řecka, na ostrov Samos do oblasti Kerveli, Vila Platanaki v 1. polovině září 2013.

Vše proběhlo v pořádku a byli jsme velice spokojeni s ubytováním ve Villa Platanaki. Je to přesně ten typ ubytování a služeb, které vyhledáváme a velmi oceňujeme.

Jednalo se o novou dvoupatrovou samostatně stojící vilku, v tichém, klidném prostředí zálivu Kerveli.

Majitelka vily se po celou dobu pečlivě starala, abychom měli vše, co potřebujeme: poskytovala výborné, nadstandardní služby:
již při příjezdu bylo v domě vše čisté, nové, nezničené, výzdoba v pokojích i na terase pro nové hosty, několik ručníků pro každého, župany. Jako přivítání v lednici džusy, víno, ovoce a domácí moučník.

Úklid a výměna ručníků každé 3 dny. Vybavení kuchyně i celého apartmánu bylo velice dobré, včetně užitečných věcí jako sušák na prádlo a kolíčky, na terase lehátka a posezení, v ložnici profesionální vysoušeč vlasů apod.

Majitelka se po celou dobu zajímala, zda máme vše, co potřebujeme, ochotně poradila, pomohla, její manžel nás vzal dokonce zdarma i na projížďku lodí kolem pobřeží.

Velice jí záleželo na spokojenosti všech hostů a díky jejímu profesionálnímu, ale zároveň příjemnému, přátelskému, osobnímu přístupu, jsme se tam cítili jako doma.

Ještě jednou díky za možnost takové dovolené.

Prosíme, aby toto ubytování zůstalo ve Vaší nabídce a abyste předali naši pozitivní zpětnou vazbu Vaší delegátce v Řecku na ostrově Samos, která vybírá vhodné ubytovací kapacity v této oblasti.

Díky.
Marie Uhlířová

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour