Reakce na pěknou dovolenou na ostrově Korfu

18.08.2014

Zdravíme všechny z cestovní kanceláře Viamare,
právě jsme se vrátili z ostrova Korfu, kde jsme s Vámi absolvovali letošní dovolenou v letovisku Agios Stefanos. I když to u nás není moc zvykem, moc rádi bychom Vás upřímně pochválili a zároveň Vám poděkovali za čas, který jsme tam mohli strávit. S pobytem jsme byli veskrze spokojeni – ubytování ve studiu Paralia I předčilo naše očekávání – skromný pokojíček s nádherným výhledem na moře a přesně dostačujícím vybavením nás nadchl, stejně tak jako vstřícnost a laskavost majitele tohoto zařízení a baru ve městě, na kterou nelze zapomenout.

Nejvíce bychom chtěli ale vyzdvihnout práci Vašeho pana delegáta Martina Krahulce. Cokoli jsme potřebovali, vždy ochotně a rychle zařídil, rychle pochopil, co kdo upřednostňuje a dokázal obratem poradit a nasměrovat (nejen) naše kroky na správná místa. S námi, a jak jsme si stihli všimnout i s ostatními klienty, jednal lidsky a nenuceně a člověk měl pocit, že na něj v tom korfuském parnu na letišti čekal jeho starý známý, což je vždycky velmi příjemné zjištění – prostě se choval velmi profesionálně, a tak by to přece mělo být.

Proto ještě jednou děkujeme za krásný zážitek, zdravíme Vás a přejeme Vám, nám i ostatním Vašim klientům podobné zážitky, které jsem si letos z Korfu odvezli my.

Se srdečným pozdravem
Zuzana Dastychová a Martin Kosík
Paralia I – Agios Stefanos
ostrov Korfu – Řecko, termín 3. - 17.8. 2014

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour