Reference od našich klientů - Karpathos

Napište nám referenci
Země
Destinace
1 2 3 4

Vážení,
ráda bych Vám touto cestou poděkovala, za skvělý servis a služby na naší letošní dovolené na Karpátosu.
Strávili jsme 12 dní na úžasném ostrově se skvělým servisem od Vaší CK.

Děkuji též za doručení čepice, kterou jsme nechali na pokoji a Vaši kolegové nám ji z Karpátosu poslali, to se hned tak nevidí :).

Počínaje sepsáním smlouvy až po delegáta Mayla, vše super.

Srdečně Vás zdravím a děkuji.

S pozdravem,
Monika Urbanová

Dobrý den,
v tuto chvíli se na Vás obracím s velikým poděkováním a pochvalou ohledně našeho zájezdu na ostrov Karpathosu, letovisko Karpathosu, ubytování v Sea Melody v termínu 21.6. - 1.7. 2016. Ostrov se nám moc líbil, celá dovolená se moc vydařila. Ubytování, okolí, moře, pláže, okolní rstaurace, všechno bylo perfektní. Ne zcela ráda cestuji s cestovními kancelářemi, ale mé jazykové schopnosti mi nějak vnitřně napovídají, že to bude jistější.

Celkově musím říci, že české cestovní kanceláře nemají moc dobrou pověst, proto jsme ihned po zakoupení zájezdu přes invia.cz zjišťovali recenze na Viamare. Byli jsme ale velmi příjemně překvapeni. Samé kladné ohlasy. Trochu nás to uklidnilo a začali jsme se na dovolenou těšit ještě více.

To, co nás ale čekalo na letišti po příletu bylo neočekávané. Delegát Miloš Motoška byl už na letišti velmi příjemný a sympatický. Jak se nám ulevilo se snad ani nedá popsat. Ovšem to byl jen začátek. Miloš byl vynikajícím delegátem a průvodcem, neustále usměvavý, plný elánu a vtipu. Nebyl vlezlý, ale byl k dispozici kdykoliv. Řešil všechny problémy operativně a tou nejlepší cestou. Přemýšlím, zda se vůbec dokážeme vyjádřit v té správné míře. Zkrátka díky službám Vaší cestovní kanceláře a perfektními delegátovi jsme si užili luxusní dovolenou a mohli jsme si užívat sluníčka a moře bez starostí.

Všechny informace nám Miloš předal včas, jeho znalosti dle našeho názoru absolutně předčili naše očekávání. Ví obrovské množství informací o ostrově, o lidech, o kultuře, historii, jazyku, skvěle se dorozumí řecky, zkrátka, Milošovi patří naše obrovské díky. Celé cestovní kanceláři Viamare samozřejmě taky, ale jakožto Vašemu reprezentantovi bych ráda poděkovala vysloveně jemu.
Takže, MILOŠI, díky!!!

Děkujeme za krásnou dovolenou a určitě se budeme příští rok nejdříve dívat na stránky www.viamare.cz. Stejně tak mezi své známé a příbuzné budeme šířit tuto pozitivní recenzi.

S pozdravem a přáním krásných dní,
Dita Wernerová a Zdeněk Hübner

08.07.2016

Dakujem za skvely vylet a doprovod Vasmu delegatovi p. Milosovi Motoskovi, ktory je podkuty vynikajucimi znalostami ostrova Karpathos o ktore sa s nami delil v priebehu celeho dna. Sklanam sa pred nim a dakujem!
Iveta

Chceme tímto poděkovat delegátovi Viamare Miloši Motoškovi za jeho péči kterou nám věnoval při našem pobytu na ostrově Karpathos.
Tak jako byla Marcelka Vejnosková oddaná Kefalonii a klientům Viamare, tak to samé je Miloš na Karpathu. Dovolená s ním je plná pohody, je znát, že tento ostrov má pod kůží, místní obyvatelé ho respektují a mají rádi. Miloš je požehnáním pro všechny kdo se s ním setkají.

Na Karpathos se ještě vrátíme a už nyní se těšíme na našeho Miloše.
S pozdravem,
manželé Pavlíčkovi

Dobrý den,
na konci června jsme byli na Karpathosu v Lefkos a to, co jsme zažili, bylo něco neuvěřitelného. Překrásné PRÁZDNÉ pláže (musíte si, ale půjčit auto 4x4), ubytování krásné (Lefkos Village) a delegát Miloš, tak to byla trešnička na dortu, vše perfektně zařídil a co nám toho řekl, to jsme se ještě u žádného delegáta nesetkali, díky moc za vše Miloši. Byl jsem zatvrzelej Lefkáďák, ale Karpathos ho předčil, a to jsem si myslel, že Lefkadu nic nepřekoná.

Díky,
Martin a Petra.

Rádi bychom touto cestou poděkovali za možnost strávit krásnou dovolenou na úžasném ostrově Karpathos.

Velké díky patří i vašemu delegátovi p. Milošovi Motoškovi za jeho "kamarádský přístup" ke klientům i za jeho zajímavé povídání o ostrově. Mysleli jsme, že Lefkádu nic nepřekoná, ale Karpathos má své nepopsatelné kouzlo, kvůli kterému se na tento ostrov znovu rádi vrátíme.

Ještě jednou moc děkujeme,
Dana K. s rodinou

Dobrý den,
jen bych Vám touto cestou chtěla poděkovat za velmi vydařenou dovolenou na Karpathosu. Pro příští rok se Vám určitě ozvu, abyste nám zase něco vymysleli.

Byla jsem opravdu nadmíru spokojená s ubytováním, s přístupem majitelů objektu a péčí o nás, se vzdáleností k moři, k obchodu i do Taverny. Nádherné klidné místo pro odpočinek.

S pozdravem,
Karla Žídková

Dobrý den,
chtěl bych poděkovat jménem rodiny za překrásnou dovolenou na ostrově Karpathos, všem budem doporučovat!

Ještě bych se chtěl zeptat na příští rok na tip na takto krásnou klidnou dovolenou na ostrově Lefkada (byl nám doporučen panem delegátem Milošem), kdyby jste měla tip, dejte prosím vědět, příští rok by jsme chtěli určitě zase s vaší cestovkou.

Ještě jednou moc děkují Fr. Vrba s rodinou

1 2 3 4

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright VIAMARE s. r. o. Specialista na Řecko od roku 1992 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour